שאלה בנושא חוק ... מישהו מוכן לעזור ?

שאלה בנושא חוק ... מישהו מוכן לעזור ? ../images/Emo13.gif

מי ששומר איתי קיבל מכתב להארכת תקופת הניסיון אני הח"מ ___________ ת. ז. _________________ מסכים להארכת תקופת הניסיון שלי לשנה עד ליום : 13.8.08 . והוא התחיל לעבוד ב-13.8.07 . ורק עכשיו הביאו את המכתב הזה .... לחתום או לא ? ומה המשמעות של חתימה על מסמך כזה ? ואם זה משפיע על פיטורים שלו בעתיד ? האם זה נחשב כאילו שנה חדשה מאחרי תקופת הניסיון לגביי כל הרכב הפיצויים והזכויות ? ואם זה משפיע על הותק ? בנוסף יש לי עוד שאלה - אנו מקבלים משכורת של 22 ש"ח לשעה ... כאילו מינימום 20.70+תוספת נסיעות(שלא היינו אמורים לקבל כלל) שמשלימה ל-22 ש"ח לשעה ... האם אנו אמורים לקבל 22 ש"ח בתעריף או שזה תקין ככה ?

dobhy46

New member
שלום יערית

אם טוב לך בעבודה ואת מרוצה? תחתמי על הטופס אפילו שכתוב לך שם שזה ניסיון זה מצטרף לוותק . ושכר השעה שאת מקבלת הוא פנטסטי. רק הנסיעות לא משולמות לך כחוק

היי דובי ... ../images/Emo13.gif

תודה רבה על תשובתך קודם כל ... אני הייתי חותמת אם זה היה מיועד לי אבל לי יש כבר ותק של 6 וחצי שנים אז לא נתנו לי טופס כזה .. השומר שעובד איתי עובד פה בערך שנה וחצי ולו כן נתנו טופס . איך צריך לשלם נסיעות?

dobhy46

New member
אז כך

אם את עובדת קרוב לבית בתווך מרחקים של עד 10 קילומטר מהבית שלך את אמרה לקבל הלוך ושוב או לחילופין כרטיס חודשי חופשי . אם את עובדת במרחק 50 קילומטר מהבית את אמורה לקבל חודשי חופשי + הוצאות אשל בגובה 15 ש"ח בנוסף לחודשי חופשי

היי בוקר טוב

אי גרה קרוב זו לא הבעיה הבעיה היא שמשלימים למשכורת הבסיסית דמי נסיעות וכל פעם זה בא בהתאם נגיד מינימום של 20.70+ תוספת נסיעות שמשתנה בהתאם להשלמה ל-22 ש"ח לשעה . ואמורים לשלם תעריף של 22 ש" בלי קשר לנסיעות לא? תודה ויום מקסים לך

למעלה