שאלה בנושא טפסים והצהרות לפגישת התאזקחות

GStephan

New member
שלום, יש לנו הימים הקרובים פגישה בנושא הגשת מסמכים לאזרחות. אני בסוף התהליך לאחר 4+ שנים ב-א5.
אני עובר על הנוהל 4.4.0004 - מקווה שזה הנוהל הנכון.
יש שם כל מיני טפסים ותצהילים הנספחים - כגון - אז21, אז28 ו אז29.
אז28 למשל מצריך הצהרה שחתומה בפני עו"ד.

השאלה שלי האם כל ההצהרות אכן נדרשות וצריך לעבור אצל עו"ד לפני הפגישה כדי לחום על אז28 במשרד הפנים או שלא מבקשים את זה בפועל?
אני רוצה להגיע מוכן מצד אחד אך לא לבצע צעדים מיותר מצד שני.
תודה על העזרה.

GStephan

New member
תודה מיכל.
שאלה לאנשים שהגישו לאחרונה בקשות לאזרחות בסוף ההליך המדורג.
האם ביקשו מבן/בת הזוג המתאזרח/ת לחתום על הצהרה בפני עו"ד. שואל כי קראתי כאן בפורום מספר הודעות של אנשים שהגישו וקיבלו אזרחות לאחרונה ואף אחד לא ציין ששלחו אותם לחתום בפני עו"ד.

trippin.ru

New member
אצטרף לשאלה, הגשנו את כל ההצהרות חתומות ע''י עו''ד למעט הצהרת בעל דירה שאנו שוכרים ממנו - הסיבה היא כי זה די מורכב להביא בעל דירה לעו''ד ולחתום על הטופס.
בזמנו שהיינו בלשכת חולון די התרשמנו שבתהליך ויתרו על הטופס הזה. לאחר שעברנו ללשכת הרצליה (עקב מעבר דירה) הזכירו לנו להביא את הטופס הזה ודרשו שנביא אותו. אשמח לדעת מה ידוע לכם על זה והאם הבאת את הטופס? האם יש זוגות שקיבלו אזרחות ללא הטופס הזה?
תודה.

sigma8

Member
רק שתדעו שאת כל התצהירים ניתן לחותם בעלות סימלית בבתי המשפט בארץ.
זה חוקי בדיוק כמו לחתום בפני עורך דין.

trippin.ru

New member
בנוגע לשכר דירה, זה אומר שצריך להביא את בעל הדירה לבית משפט ולחתום על הטופס?

אישתי קיבלה אזרחות ליפני כחודשיים . לא חתמנו על שום תצהיר . ומיסמך
מה שחשוב למישרד הפנים זה .חשבון בנק משותף. רכוש משותף. אים אין רכוש משותף. וחשבון בנק משותף זה בעייה . ליפני שנה לא הבתי את המיסמכים האלה . לא קיבלה אזרחות . כתבו שלא הבאתה את המיסמכים הנידרשים. שאלתי מה חסר . ענו בין השאר את המיסמכים החשובים האלה . עשיתי הכול לבד . ללא עורך דין . חבל על הכסף . תיקרא למטה כתבתי בהרחבה על עניין האזרחות
בהצלחה קרמר

GerrardN8

Member
אישתי קיבלה אזרחות ליפני כחודשיים . לא חתמנו על שום תצהיר . ומיסמך
מה שחשוב למישרד הפנים זה .חשבון בנק משותף. רכוש משותף. אים אין רכוש משותף. וחשבון בנק משותף זה בעייה . ליפני שנה לא הבתי את המיסמכים האלה . לא קיבלה אזרחות . כתבו שלא הבאתה את המיסמכים הנידרשים. שאלתי מה חסר . ענו בין השאר את המיסמכים החשובים האלה . עשיתי הכול לבד . ללא עורך דין . חבל על הכסף . תיקרא למטה כתבתי בהרחבה על עניין האזרחות
בהצלחה קרמר
אין ספק שהסגנון המתלהם שלך ממש תורם לאווירה בפורום...

לגבי שכר דירה . לפי דעתי שתיכתוב שאתה גר בשכר דירה . הרי אתה לא גר בחוץ . וגם משלם ארנונה ומים וחשמל. אז השאלה ניראת לי מיותר

הנוהל 4000 זה נוהל לתושב קבע . יש לאישתך תושבות קבע ????????????????????????
מוזר מה שאתה כותב . כול השירשור שלך הזוי . ניראה לי שאתה חי בללנד .

למעלה