שאלה בעניין טיח

אורנייה

New member
שאלה בעניין טיח

שלום אנחנו מרחיבים בית דו משפחתי עם היתר כחוק. הדו שלי לא מוכן לאפשר לנו לטייח את הקיר החיצוני הגובל בשטח שלו ומנסה לסחוט אותנו בכל מיני דרכים התחלנו בהליכים משפטיים נגדו שאלתי את הקבלן שלי אם יש דרך לבצע איטום לקירות חיצוניים מבלי להיכנס לשטח שלו והוא אמר שאין פתרון ,בדקתי עם קבלן איטום וגם לא קיבלנו תשובה. האם יתכן שאין פתרון? בונים בניינים בגובה עשרות מטרים ופתרון של איטום קיר מלמעלה לא מוצאים? האם יש פתרון? (התזת קצף?פריסה של יריעות איטום?משהו?) אודה לפתרון,למרות שעל תביעה נגדו בגין כוונת נזק לבית שלי,למרות שהתחייבנו שלא נגרום נזק או לכלוך במידה ונכנס לשטח שלו ,אני לא מתכוונת לותר לו בקלות מעבר לזה שהוא איבד יחסי שכנות לנצח

BRONCO

New member
שאלה בעניין טיח

שלום אורנייה לשאלתך באופן עקרוני ניתן לבצע איטום לקירות החיצונים מצידם הפנימי דהיינו הצד שפונה אלייך- נקרא איטום שלילי ומבצעים כאשר אין יכולת להגיע לצידו החיצוני של הקיר. ישנם חומרים מיוחדים לכך אולם מכיוון שלא כל כך הסברת בשאלתך באיזה קירות מדובר האם זו חומה בחצר שמפרידה או קיר בתוך הבית שמשותף לשנייכם וכו' קשה לי לתת לך תשובה מדוייקת, יש לבחון את המצב בשטח אבל באופן עקרוני ניתן ללא בעיה לבצע איטום שלילי מהצד שלך ללא כניסה לחצר של השכן אולם ההמלצה לנסות ולבצע תמיד את האיטום בצידו החיצוני בברכה

אורנייה

New member
תודה על התגובה המהירה

אני ינסה לתאר טוב יותר: שני בתים צמודים עם גג רעפים בשטח של 54 מר עם גג רעפים משותף אנחנו הרחבנו ,קומה אחת בלבד ל130 מ"ר קדימה ואחורה,בנינו גיבל באמצע הגג המשותף וכמובן בנינו גם גג חדש השטח הגובל עם השכן הוא למעשה לאורך כל הבית ,כאשר הבית שלו ממוקם באמצע,הסלון והממד למעשה עם קיר חיצוני אליו וכך גם הגיבל הגבוה יותר מהגג שלו. אנחנו לא רוצים פה להיכנע לסחטנות ומוכנים לשלם מחיר בשביל זה

BRONCO

New member
אוקיי, ובאייזה קירות אתם רוצים לבצע איטום?

ומה יקרה מהצד של השכן קירות הבלוקים ישארו חשופים? כפי שטענתי בתשובתי הקודמת ניתן לבצע מערכת איטום מהצד הפנימי יש מצב להעלות תמונה של המקום או שזה בילתי אפשרי

למעלה