שאלה בקשר לאמנדה וראלף.

שאלה בקשר לאמנדה וראלף.

זה םשוט היה באחד מהפרקים הקודמים ולא עקבתי. למה היא בכלל עוזרת לראלץ
על מה הוא איים עליה
הוא איים עליה שהוא יגלה משהו שהיא לא רוצה שיידעו...

../images/Emo47.gif השאלה שצריכה להישאל

למה הוא לא הרג את הפרצוף הפחוס המעצבן המתהלך הזה.. היצור העלוב שקוראים לו אמנדה. גועל נפש של בת אדם. שתעוף כבר מהסדרה, ותיקח איתה את ראלף ואת מקנזי.

soapi101

New member
חחחחחחחחחח

איזו שנאת אמנדה!!!! חחחחחחחחחח אם כבר פרצוף פחוס בואו ונדבר על פיליס ועל מקנזי הקודמת,לא הנוכחית. בעעעעע

nimix

New member
היא באמת מעצבנת...

אמנדה אני מתכוון... ולא לרדת על מקנזי שלי ! משום מה גם החדשה התחבבה עליי, לפי דעתי היא חמודה

soapi101

New member
סקר!!

הפרצופים הכי מעצבנים על המסך של צעירים! א.פיליס!!!! כאילו דה...
ב.מקנזי הקודמת עם הרווח הדוחה בין השיניים שלה!!!! בעעעעעעעע
ג.אוי נו,איך קוראים לה,קירסטין המכשפה מימי חיינו,ברח לי השם שלה!!!!אשתו של בראד,גם כן,יש לה פרצוף כאילו בא לה להקיא! אה כן,אשלייייייייי
ובטוח שכחתי עודףאבל זהו בינתיים

Kalla

New member
אצלי:

פיליס, בריטני, אשלי, דיאן הכי מעצבנות אותי נכון להיום. בין הגברים בעיקר ויקטור שנשבר כבר מהשטויות שלו וראלף הדוחה.

python 4

New member
אשלי?? פרצוף מעצבן?../images/Emo2.gif

אשלי היא יפיפיה!
נשים עם פרצוף מעצבן הן: שרון, שרון ושרון!
כל מבט שלה זה כאילו חרב עליה כל עולמה. אין לה שום פרצוף אחר מלבד הפרצוף רחמים עצמיים שלה.

soapi101

New member
האמת

שיש צדק בדברים. שרון היא פשוט דמות ופרצוף מעונה,תמיד בוכיה ותמיד רע לה:) חחחחחחחח אבל גם אשלי,צר לי ,היא רחוקה מלהיות יפה ורק להיפך,הפרצוף שלה מעצבןןןןןןןןןן אותי!!!!

pumiki25

New member
תראו, אצלי זה קל... ../images/Emo22.gif

חוץ מבריטני, אשלי (שגם היא נמצאת אצלי על הגבול) וקריקט (כן, קריקט. היא פשוט מקסימה!
) - מצידי, כולן יכולות לעוף, וכמה שרחוק יותר - יותר טוב. על אמנדה ומאק בכלל לא אבזבז אנרגיות-תקתוק, שרון היא שרון (enough said), ויקטוריה מעצבנת אותי בטירוף, ניקי משעממת כהרגלה, הקט-פייטס של פיליס ודיאן כבר יצאו מכל החורים (אוקיי. הבנו שאתן לא בדיוק מסתדרות), את קתרין מתחשק לי להשאיר קשורה ובעיקר עם מסקין-טייפ מהודק היטב על הפה הבבל"תי, ההתחנחנויות+פרנויות של ג'יל נמאסו, ו... שכחתי מישהי? בקיצור, עברתי ל - "תיק תקשורת"

venustudent

New member
מספיק לרדת על מקנזי הישנה והטובה

מי יתן והיא תשוב, במהרה בימינו! אם כבר פרצוף מעצבן, אז חוץ מאמנדה שבאמת שברה השבוע את השיא, שמתם לב שלבילי יש שתיים וחצי הבעות פנים בכל הסיטואציות האפשריות?

sergew2

New member
אצלי

אמנדה....אוף אני לא יכול לסבול אותה ואת הבעת הפנים הדפוקה שלה!!! היא כזאת סתומה שזאת פשוט מפחיד... שרון-הכל נאמר.. ויקטוריה-דוחפת את האף שלה לכל מקום...מעצבנת כבר!
מקנזי-שתיהן....הדמות שלה פשוט מעלה את הפיוז. לארי-אוייייי הבן אדם הזה נראה כמו תינוק מגודל עם ה"מנדי ככה" "מנדי ככה"...
זהו... כל השאר נסבלים בהחלט!

למעלה