שאלה בקשר לציוד DJ

שאלה בקשר לציוד DJ

אני יודע שזה לא קשור אבל לא ידעתי איפה לשאול כי אין יותר פורום DJ,מקווה שתוכלו לעזור לי. עשיתי קורס DJ לפני שנה וקניתי ציוד של שני קומפקטים ומיקסר,הבעיה היא ששיטת התיקלוט עם דיסקים בעייתית בשבילי כי אני מסדר אותם בצורה מסוימת ואני מתעדכן בהרבה שירים שאני רוצה להוסיף ואז נוצר מצב שאני צריך לצרוב דיסק מסוים מחדש רק כדי להוסיף שיר או שניים לעומת אלה שהיו קודם, אני רואה בהרבה מסיבות דיג'ייאים שמתקלטים עם מחשב נייד בלי דיסקים וזה יכול מאוד לפתור לי הרבה בעיות (אפילו עם כרטיסי זיכרון יכול להיות טוב),אבל אני לא יודע איך הציוד הזה נקרא,המדריך שלנו בקורס הזכיר את זה שיש כאלה שמתחילים לעבוד ככה אבל אני לא זוכר בדיוק איך זה נקרא,מישהו יודע את השם של זה?והאם יש מועדונים שכבר שמים בעמדות שלהם את הציוד הזה במקום השיטה הישנה?

MeiDanG

New member
קונטרולרים

שיטת העבודה שציינת, או לחלופין הכלי שמשתמשים בו הוא קונטרולר - וכמובן מחשב נייד/נייח. הקונטרולר בעצם מקשר בין תוכנת המקסוס (טרקטור לרוב) לידיים, ז"א ניתן לעבוד עם התוכנה כמו בפלטה רגילה, אבל אחד החסרונות הוא הגודל, הרי שקונטרולר הוא הרבה יותר קטן וקומפקטי מפלטה. אני יודע על מועדונים שהחליפו את העמדות, אבל אל תתפוס אותי במילה כאן.

למעלה