שאלה האם לקנות נכס במשיגן בדטרויט

aeonf

New member
כל מקרה לגופו אבל בגדול זו עיר פח

שלום לכם,רציתי לשאול האם מומלץ להשקיע במשיגן בדטרוייט בדירה
כל מקרה לגופו אבל בגדול זו עיר פח
הגירה שלילית מטורפת, שליש מהעיר מתחת לקו העוני (זו אחת הערים העניות בארה"ב) ואחד המקומות עם הכי הרבה פשיעה בארה"ב (ובארה"ב יש הרבה פשע!).
&nbsp

Boston Guy

New member
לפי הניסוח של השאלה שלך - כנראה שעבורך התשובה היא "לא".

לפי הניסוח של השאלה שלך - כנראה שעבורך התשובה היא "לא".
מכיוון שאת שואלת שאלה כל כך כללית - נראה שנדל"ן במקום מסובך כמו העיר דטרויט זה לר השקעה טובה עבורך.

barakgu1

New member
ככל שאני מבין...לא

ככל שאני מבין...לא
ממה שאני מבין לא היתה עיר בהיסטוריה אמריקאית שירדה מ1.7 מיליון איש ל0.7 מיליון. תחשוב כמה נדלן "ריק" יש שם ואיזה היצע זה יוצר. עם זאת, במרכז העיר, אם ישנו נכס עם שוק סקטוריאלי יציב (סמוך לאוניברסיטה/בי"ח גדול או משהו בסגנון עם ביקוש יציב אליו...) - אז ייתכן ומצאת "יהלום" בתוך ים של "זבל" אבל תצטרך סבלנות. רבה. זה ממה שאני מבין. אני לא משקיע עדיין אז קח בחשבון שזו דעתי. יש כאן חבר'ה מלומדים ממני בעניין... בגלל הנתונים הדמוגרפיים לא בדקתי כלל נתונים אחרים, פסלתי את השוק הזה על הסף

aeonf

New member
אבל היהלום יתומחר בתור יהלום, מה אתה חושב?

ככל שאני מבין...לא
ממה שאני מבין לא היתה עיר בהיסטוריה אמריקאית שירדה מ1.7 מיליון איש ל0.7 מיליון. תחשוב כמה נדלן "ריק" יש שם ואיזה היצע זה יוצר. עם זאת, במרכז העיר, אם ישנו נכס עם שוק סקטוריאלי יציב (סמוך לאוניברסיטה/בי"ח גדול או משהו בסגנון עם ביקוש יציב אליו...) - אז ייתכן ומצאת "יהלום" בתוך ים של "זבל" אבל תצטרך סבלנות. רבה. זה ממה שאני מבין. אני לא משקיע עדיין אז קח בחשבון שזו דעתי. יש כאן חבר'ה מלומדים ממני בעניין... בגלל הנתונים הדמוגרפיים לא בדקתי כלל נתונים אחרים, פסלתי את השוק הזה על הסף
אבל היהלום יתומחר בתור יהלום, מה אתה חושב?
כן, גם בדטרויט יש שכונות טובות מאד ומחירי הנכסים בהם בהתאם.
איך זה יעזור לך בדיוק?
&nbsp

Boston Guy

New member
יש יותר סיכוי לזכות בלוטו מאשר למצוא "יהלום" בדטרויט מישראל

ככל שאני מבין...לא
אנחנו לא נמצאים בשנת 2009, תקופה שבה היו הרבה "מציאות" בשוק.
הכוונה ב"מציאות" - בתים במצב טוב יחסית שממוקמים במקומות סבירים, שהבעלים שלהם לא יכלו לעמוד בתשלומי המשכנתא ולכן הבית שלהם עוקל ונמכר במחיר הפסד.
הימים האלו עברו - מזמן.
אנחנו בשנת 2020 - ה"התאוששות" של שוק הנדל"ן נמשכת כבר 11 שנים.

ה"מחזור" הראשון של "משקיעי הנדל"ן פוסט-משבר" כבר מזמן גילגל את הנכסים שלו לדור הבא של הפראיירים, ומי שהיה חכם עשה "אקסיט" והרוויח יפה.
גם הדור השני הזה כבר חלקו בחוץ - הוא גילגל את הנדל"ן ל"דור שלישי" של "אולטרה-פראיירים" ועשה עליהם רווח של כמה עשרות אחוזים.

מי שנכנס היום לשוק הנדל"ן הזה זה כבר "דור רביעי".
והדור הזה עומד בפני המצב שקיים היום בשוק:
נכסים ברמת "יהלום" - היום כבר מתומחרים במחירי "יהלום". הדורות הקודמים כבר עשו מספיק סיבובים על הנכסים והעלו את המחיר שלהם במאות אחוזים יחסית למחיר שהיה ב 2009.
וגם המחיר של נכסים ברמת "זבל" היום הרבה יותר גבוה ממה שהיה פעם - כי יש הרבה פראיירים שהגיעו למסיבה 11 שנים אחרי שהתחילה, עשו קורס של נוכל כזה או אחר שלימד אותם את המילה "פליפ" ומכר להם חלויימעס על "לשפץ נכס ולמכור אותו בלי אף פעם לראות אותו".
בזמן האחרון ראיתי אנשים שקונים "בררה" שקודם אף אחד לא התקרב אליה - בתים שרופים, בתים שעברו הצפה, חורבות בנות יותר מ 100 שנה שיותר זול לשרוף אותן ולבנות בית חדש מאשר לנסות לשפץ אותן... אבל הם בטוחים שהם הולכים לעשות את ה"פליפ" של החיים.

aeonf

New member
יש יוצאי דופן

אנחנו לא נמצאים בשנת 2009, תקופה שבה היו הרבה "מציאות" בשוק.
הכוונה ב"מציאות" - בתים במצב טוב יחסית שממוקמים במקומות סבירים, שהבעלים שלהם לא יכלו לעמוד בתשלומי המשכנתא ולכן הבית שלהם עוקל ונמכר במחיר הפסד.
הימים האלו עברו - מזמן.
אנחנו בשנת 2020 - ה"התאוששות" של שוק הנדל"ן נמשכת כבר 11 שנים.

ה"מחזור" הראשון של "משקיעי הנדל"ן פוסט-משבר" כבר מזמן גילגל את הנכסים שלו לדור הבא של הפראיירים, ומי שהיה חכם עשה "אקסיט" והרוויח יפה.
גם הדור השני הזה כבר חלקו בחוץ - הוא גילגל את הנדל"ן ל"דור שלישי" של "אולטרה-פראיירים" ועשה עליהם רווח של כמה עשרות אחוזים.

מי שנכנס היום לשוק הנדל"ן הזה זה כבר "דור רביעי".
והדור הזה עומד בפני המצב שקיים היום בשוק:
נכסים ברמת "יהלום" - היום כבר מתומחרים במחירי "יהלום". הדורות הקודמים כבר עשו מספיק סיבובים על הנכסים והעלו את המחיר שלהם במאות אחוזים יחסית למחיר שהיה ב 2009.
וגם המחיר של נכסים ברמת "זבל" היום הרבה יותר גבוה ממה שהיה פעם - כי יש הרבה פראיירים שהגיעו למסיבה 11 שנים אחרי שהתחילה, עשו קורס של נוכל כזה או אחר שלימד אותם את המילה "פליפ" ומכר להם חלויימעס על "לשפץ נכס ולמכור אותו בלי אף פעם לראות אותו".
בזמן האחרון ראיתי אנשים שקונים "בררה" שקודם אף אחד לא התקרב אליה - בתים שרופים, בתים שעברו הצפה, חורבות בנות יותר מ 100 שנה שיותר זול לשרוף אותן ולבנות בית חדש מאשר לנסות לשפץ אותן... אבל הם בטוחים שהם הולכים לעשות את ה"פליפ" של החיים.
יש יוצאי דופן
בניו יורק בדגש על מנהטן יש כבר ירידת מחירים רצינית ומתמשכת, השוק שם במצב קשה יחסית
&nbsp

תשובה האם לקנות נכס בדטרויט מישיגן

הי מירית,

מעבר לאתגר של רכישת נכס במחיר נכון, ישנה טעות (או הטעייה) נפוצה חמורה לא פחות והיא רכישת נכס במיקומים קשוחים, שלאחר מכן עלול לחזור אליך בצורת התעסקות בלתי פוסקת ואו הפסדים כספיים.
לכן, בתור התחלה אני מציע לכל מי ששואל על מיקום באופן כללי ראשוני כמוך, להכיר את האזורים לכל הפחות ברמת אזור מיקוד.

שיעור הוידאו הזה ביוטיוב לבדיקת אזור השקעה - לינק לכניסה , יתן לך יכולת לזהות בקלות את מאפייני האזור באופן ראשוני, ולהציף לך דגלים אדומים שמחייבים תשןמת לב נוספת.

מוזמנת ללמוד ולחזור עם תובנות ואו שאלות נוספות על ההשקעה שבחנת. מניסיון, אני מעריך שזה יציף לך תוך דקות מספר דגלים אדומים.

למעלה