שאלה: האם סטייק נחשב למאכל גברי

ליאן.

New member
שאלה: האם סטייק נחשב למאכל גברי../images/Emo35.gif

מה דעתכם? משום מה נדמה שהגברים הינם חובבי הסטייקים למינהם ותמיד יזמינו איזה סטייק מדושן ועסיסי בעוד הנשים יזמינו סלט ומקסימום יתפרעו עם קצת קרוטונים מעל או יזמינו כנפיים ברוטב ברביקיו.. סטיגמה מיושנת או המציאות הקרה??

taz512

New member
נחשב כן, צריך לא!

אין מה לעשות השוביניזם עדין שולט, ועדיין יש נשים שחושבות שעם הן יאכלו הרבה אז לא יסתכלו אליהן כמו שצריך. אני יודע שאני צריך מישהי שיכולה לשבת איתי לארוחה רצינית של סטייקים עצבנים. ולמזלי אני עם אחת כזאת, מנהלתנו היקרה לילו, אין כמו לשבת עם האהוב ליבך על סטייק טוב או משהו בסגנון, תחשבו מה זה, אתם אוכלים סטייק חצי קילו, והיא אוכלת סלט, זה לא הולך ביחד. טאז, השד והבשר

lady_anne

New member
רק נשים שרוצות לעשות רושם

בדייטים וכד´ יסתפקו בסלט חסה. מי שהסטיגמות שלו תוקעות אותו ואינו מסוגל לקבל את העובדה שיש נשים שאוהבות דם - אין בכלל סיבה להתייחס אליו בתור פרטנר פוטנציאלי. לדעתי לראות אישה קורעת סטייק בשיניים זה אחד המראות הכי נפלאים שיש

sunset*

New member
אמממ

לא יודעת אל איזה רושם מדברים. מאז שצמחו לי שיניים אני בולסת בשר. סטייקים, אסדו, צ´וריסו,כליות ומכל הבא ליד ולפה. ש לי תמונה מגיל שנתיים וחצי עם אסדו בפה
...ומאז זה רק מחמיר. אני כשאני יוצאת ולא משנה אם זה דייט ראשון או לא, אני מזמינה מה שאני אוהבת לאכול. האמת... בד"כ אני לא מזמינה סטייקים, אלא אם כן אני הולכת למסעדה שמתמחה בבשרים. כי את זה אני אוכלת בבית לפחות 3 פעמים בשבוע , אז ככה שכשאני יוצאת רוצה קצת לגוון. חוץ מזה שחסר לי הצ´ימיצ´ורי של אבא
ו...אם תהיו ממש נחמדים אני אתן לכם מרשם לצ´ימיצ´ורי סוף הדרך....

מה סטייק? כאילו אייו

חיריק מתחת לא, שורוק על הוו מה זה השטויות האלו? אני שירה, מי שראה אותי יכול להעיד שאנוכי בהחלט בת, ואני אוהבת סטייקים. אז מה קרה?

ליאן.

New member
לא יודעת מה איתך..

אבל כשאני אוכלת בשר, בדרך כלל אין לי דם בצלחת.

giri

New member
הקטע הכי מעצבן לדעתי

הוא להזמין בחורה למסעדה טובה ושהיא תנבור כל הארוחה בחסה. זוועה. אני אף פעם לא עושה את זה - מצד שני אני מכירה הרבה בנות שכן. אף אחת מהן לא תיכנס לפורום הזה להגן על עצמה לדעתי... D-: הסיבות שהן נוברות בחסה הן : א. הן רוצות להראות כמו קולב דקיק (אידיוטי משהו אבל הרבה בנים רוצים אותנו ככה... אתם רוצים שנאכל סטייקים ונראה כמו פליט מורעב, זה קשה!) ב. תכנתו אותן לחשוב שזה לא נשי לבלוס סטייקים (האמא שלהם, שבטח התנוונו לה מזמן החותכות מרוב אכילת חסה) ג. הן פשוט לא יודעות מה הן מחמיצות (ואיך שידעו אם הן לא מוכנות לנסות) ד. הן טיפשות. אין לי הגדרה אחרת. יחי הבשר!

השתגעת???

יציאה למסעדה היא לא יציאה למסעדה בלי איזה טיבון או חצי פרה מונחת על הצלחת עדיף מדיום תודה אור

משתתפת

New member
נחשב-כן

כנראה בגלל שגברים הם ציידים ונשים מלקטות. אבל חוץ מזה - פעם ניהלתי שיחה עם חברותיי ללימודים בנושא והחלטנו שגם עבורנו סטייק טוב שווה ערך לאורגזמה בינונית. אז כן, זה גם אוכל של בנות.

למעלה