שאלה חדשה

הדרומית

New member
שאלה חדשה../images/Emo80.gif

בעקבות שיחה קצרצרה (או ארוכה) שלי עם ענבר. איך אתם מגבירים את הריגוש (או הייתם מגבירים) בזמן סקס? את הדרכים שלי ענבר יגלה לכם

EverMan

New member
טוב , אצל מישל זה פשוט ...

שלב ראשון - פנטזיות על אבי ביטר ...

יוֹאב

New member
היפה באדם?

היפה בפרא-אדם אולי... הוא התארח אתמול ב-
. חבל שלא באתם...

EverMan

New member
אני לא טועה

זה שלב שניים. לאחר בפנטזיה עם אבי היא ... (נו , שהיא לובשת רק גרביים.)

EverMan

New member
קודם קרוטונים ואז אבי ביטר ?

לא הגיוני ... ככה משאירים אותו לאח"כ - בעזרת אוכל

אממ יש הרבה דרכים...

אני חושבת שלדבר ולהגיד כמה אוהבים אחד את השני. לעשות קולות ..אהממ..לצעוק(?) אולי אפשר לצרף גם שוקולד או שמן לחגיגה ולעסות אחד את השני שוקלד-כי זה דיבקי ומתוק. ושמן ארומטי-כי זה מפנק ומרגיע. אמממ גם סקס במקלחת זה כיף. לסבן אחד את השני.. טוב נו חאלססססססס אני נהיית חרמנית חחח

הדרומית

New member
ענבר- תלמד../images/Emo80.gif

ועכשיו בגלל שענבר לא ענה ברצינות על הריגושים שלי אז... לצלם את זה\להסריט את זה, כן כן, ממש ככה. לעשות את זה במכונית נוסעת. במקומות לא נורמליים. צעקות (גם אני צועקת כשאני גומרת) שמן\שוקולד\דבש\קרח\קצפת וכל היוצא בזה... אכן מגבירים את הריגוש, אבל לא כמו האחרים. נשיכות\שריטות\קשירות עיינים\קשירות ידיים מילים גסות (לא קללות) אוו אוו יש עוד הרבה

GGOODD

New member
זה מוזר כל הקטע

מוזר כל הדיבורים החופשיים על סקס, ילדים גדולים אומנם, אבל אני בכל אופן כשאני מסתכל בפרספקטיבה על כל העניין של דיבורים חופשיים על סקס, פנטזיות דרך להגביר הנאה תנוחות וכאלה כשאנחנו עוד נוער... קצת מוזר לי, לא יודע אולי זה מהרצון להישאר ילד קטן שכולם תמימים... אבל זה לא שאני לא נהנה מכל זה... מה מגביר אצלי את ההנאה? משחקים, להתגרות אחד בשני... להתחיל את היחסי מין לאט לאט ולמשוך את המשחק המקדים כמה שאפשר ולא ישר להתחיל בעניין קצפת זה גם נורא נחמד, אם יודעים איך להשתמש בו, כן? וכל מיני דברים, אני אישית לא צורח, אני חושב שאם אני אצרח או חברה שלי תצרח זה יהיה מביך, אבל אולי אני אומר את זה מוקדם מידיי ובעתיד אני אעריך את מוסד הצרחות...
זהו בכל אופן...

הדרומית

New member
הדיבורים החופשיים על סקס../images/Emo80.gif

זה הגיל שלנו. ומשום מה עולם המבוגרים לא מכיר בנו כיצורים מיניים בידיוק כמוהם, שנתפשים למושג הזה סקס, מתעניינים בו, ואפילו מתנסים בו. זאת בידיוק הסיבה שנפתח הפורום זה. שבפעם הראשונה נוכל לדבר על סקס באופן חופשי בלי ההודעה המעצבנת של "למבוגרים בלבד".

GGOODD

New member
מסכים איתך,

אבל כשאני מסתכל מהצד אני קצת מתגעגע לגן... כמה שאני נהנה מהבוטות היא גם מרתיעה אותי קצת

ברור שזה מרתיע.כי זה משהו שהוא

יחסית חדש לגביך.אבל זה חלק מהנאות החיים. סקס זה לא דבר רע או לא מוסרי. פעם אני חשבתי ככה[נו מה ההיתי ילדה קטנה!!]אבל שאתה עושה את זה מתוך אהבה הסקס מקבל משעמות אחרת בעינך [לפחות בעניי] והפורום הזה הוא סבבי כי אנחנו כולנו בסביבות אותו הגיל ומבינים אחד את השני... חח גם לי יש רגעים שאני מתגעגת לגן. ולפעמים ליהיות בוגר זה לא כיף.. אבל ברגע שאתה צעיר בנפש אתה צעיר לנצח[נו מה הקשר עכשיו?
עזוב אני מבינה את עצמי] בכל אופןןןן קח תחיים בסבבה ותהנה

GGOODD

New member
בגלל הנורמות

החברתיות סקס זה דבר מרתיע, ונחשב לדבר רע, ואם עושים אותו הרבה אז אתם לא בסדר... כל חיי חיכיתי לגיל שאני אוכל כבר לעשות סקס, עכשיו שאני בגיל הזה זה הכל נחמד ויפה אבל כשאני רואה את זה כל כך הרבה מסביבי על בשרי ואצל חברים שלי והכי גרוע ידידות טובות שלי, זה מוזר... כי התמימות נעלמה, ולא יודע אני דווקא דיי מחבב בחורות תמימות בתור ידידות... לא בתור חברות כי אז יש כאב ביצים... אבל לא יודע, סקס סותר תמימות ותמימות זה אחד הדברים שיכלתי להאחז בו ועכשיו הוא נמוג... כשאני קורא את ההודעה הזו זה דיי צבוע כי אני ממש אוהב סקס ואת מה שקשור בו אבל קשה לי עם זה תוך כדי ואני עוד אומר שאני מעדיף תמימות... אני מעדיף תמימות אבל אוהב סקס - לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה

האמת גרמת לי לחשוב קצת ואתה צודק.

לפעמים אני אומרת לעצמי "מה? אני תמימה ,זה לא מתאים לי." בגלל שסקס זה מושג שאנחנו גדלנו על זה שאנחנו נעשה את זה רק שנהיה גדולים.משהו שחינכו אותנו מלידה זה נשאר עדיין במוח שלנו. ונכון הדבר שמי שעושה סקס הוא בעצם מתבגר נפשית. כי זה צעד גדול ומשמעותי בחיים. אבל יאלההה בכיףףף אם לא נזדיין עכשיו מתיי נזדיין שנהיה זקנים ולא נוכל לזוז? ושלא תבין אותי לא נכון.בעניי סקס עם מי שאתה אוהב זה דבר תמים[בפעמים הראשונות] וטהור. אני אישית בחיים לא יהנה מסקס בלי רגש.זה מגעיל אותי רק מלחשוב על זה. ומי שמכיר אותי יודע את זה.

GGOODD

New member
סקס מאהבה זה אולי דבר

נורא רגשי ונורא חזק ונורא טהור, אבל תמים? להההה... לא נראה לי, סקס לא יכול להיות תמים לא סקס טוב בכל אופן, ואמרו לי פעם שסקס מבגר אותך נפשית... לפי דעתי זה לא נכון, זה לא הסקס שמבגר אותך נפשית זה שעשית פעולה פיזית או זה שהכניסו לך משהו לגוף לא עושה לך סוויץ' בראש שהופך אותך לבוגר... לעומת זאת התהליכים שמובילים לסקס בדרך כלל מעידים על בגרות וזו בעצם הכוונה אם כבר, למרות שגם בעניין הזה יש יוצא מן הכלל ויש את הפזיזים שעושים סקס מבלי לחשוב או את אלה שעשו את זה מוקדם מידיי... בכל אופן, הלוואי והייתי יכול להנות מכל העולמות שגם כולם מסביבי יישארו תמימים וטהורים וגם אני אוכל לבצע את זממי על בחורות סקסיות :)

שום תמימות...

פשוט אנחנו חיים בתקופה שמתיחסים לסקס כאל משהו "גס" וכמעט לא מוסרי... מצטער להגיד לך אבל כולנו קורבנות לשטיפת מח.

ני3ו3ות

New member
דבר אליי מילים פשוטות../images/Emo47.gif

מילים של אהבה עושות את העבודה הכי טוב

למעלה