שאלה חשובה מבעוד מועד ..

E l i a n

New member
שאלה חשובה מבעוד מועד .. ../images/Emo203.gif

מה שלומכם חברים? :] מזמן לא הטרדתי בשאלות על "סולם יעקב" אז הגיע הזמן, לא? אמנם יש עוד קצת פחות מחודשיים .. אבל אשמח לדעת : מי מתכנן או חושב להגיע לפסטיבל חורף של סולם יעקב..? למי שלא יודע, זה בסופ"ש 8-9 בדצמבר 2006 בקיבוץ גינוסר, במלון נוף גינוסר [לכן רצוי להזמין עד ה-6.12] ... אני יודעת שאני מתכננת על להגיע ולו בגלל שהפסטיבל בקיץ היה כל כך מעולה !!!!! אז מומלץ בחום
ולא, אני ממש לא יח"צנית שמקבלת כסף על פרסום :] (פשוט חשבתי שיהיה מגניב אם נוכל להיפגש שם) יאללה .... בברכת שבוע של אור אהבה ושלווה אליאן

E l i a n

New member
בטח.. ../images/Emo13.gif

זה האתר הרשמי של הפסטיבל ... אבל כדי לחסוך לך במאמץ, צירפתי לך לינק
תהני !
ואשמח אם תבואי גם ..

E l i a n

New member
../images/Emo9.gif ../images/Emo52.gif זה תהנה ..

רק אחרי הקריאה שמתי
שאתה בחור .. קבל את התנצלותי הכנה

bekiest

New member
ברגע שהפסטיבל יהיה בימי חול

אני אוכל לבוא.. אולי בפעם הבאה...

לגוטל

New member
../images/Emo8.gif הפסטיבל נראה נחמד

הבעייה היא התקציב...גם המחיר לאירוע עצמו + הלינה שם יכול להיות יקר. לקראת הפסטיבל אני אברר יותר בנושא

thesheep

New member
אני אהיה שם..

בואי להגיד שלום - אני מנגן במעגל הסשן האירי ביום שבת :)

E l i a n

New member
הו, נחמד לדעת =]

אכן אבוא להגיד שלום .. גם בפסטיבל קיץ היית? כי הייתי, ו - וואו - ממש נפעמתי מהיכולת שלהם לנגן עוד ועוד ועוד ועוד .. אפילו בתור צופה .. רציתי להישאר אך התעייפתי והעיניים שלי נעצמו לאט לאט .. [בטח אם הייתי שותה מרפיס' זה היה מעיר אותי קצת ..]
בפסטיבל קיץ, בבוקר של היום השלישי, אני נשארתי לישון קצת יותר זמן [ישנתי מתחת לכיפת השמיים פחות או יותר, לא באוהל..] ואז כמה אנשים החליטו לעשות סשן ממש מול "המיטה" שלי - וקמתי למשמע צלילים של חמת חלילים ... זה נפלא כל כך ! זו החוויה שמחברת אותי לאירלנד
אף שעוד לא הייתי בה ..

the band member

New member
אני אהיה שם

הייתי בקיץ ומאוד נהניתי. נראה לי שניגנתי בערך 7 שעות רצוף, בלי לעצור באדום. היה כיף. עופר, נתראה במעגל האירי

thesheep

New member
אתה חושב שתבוא ב11.11?

יש כבר די הרבה משתתפים והולך להיות ממש כיף!

the band member

New member
אין לי ספק לגבי הכיף

הבעיה היא אצלי. אני גר רחוק מאוד (מאוד מאוד) משם... כך או כך, נתראה בקרוב. תהנו הרבה בסשן הצפוני, ותביאו תמונות (ואם תוכלו להקליט זה יהיה נהדר). הבלונדיני עם הדרישות...

למעלה