שאלה חשובה

George G

New member
שאלה חשובה ../images/Emo70.gif

אם אני אעסוק באירובי (למשל הליכה מהירה) ואשרוף שומן - אך אהיה במאזן קלורי נייטרלי (על אף האירובי), האם אני עדיין אוריד אחוזי שומן ואשמור על המשקל הנוכחי שלי? אני לא רוצה לרדת במשקל! האם אפשר, תוך שהייה במאזן קלורי נייטרלי ועבודה אירובית, לשרוף שומן וגם לשמור על המשקל הנוכחי? תודה

George G

New member
א. תודה. ב. אני בת. וג. ומה אם אני

אהיה במאזןקלורי שלילי אבל קטן (של למשל 200 קלוריות) אז אני כן אוריד בשומן? תודה

Pommi

New member
לא הבנתי מה הבעיה שלך באיבוד משקל

למה את כל כך נעולה על להוריד שומן אבל לא לרדת במשקל? זה שני דברים שבאים ביחד, קצת הגיון, אם תהיי במאזן שלילי, את תירדי בשומן, וכן, זה ייגרור ירידה במשקל.

George G

New member
בפורום תזונה ודיאטה הדיאטנית עצמה

אמרה שדווקא אני כן יכולה לשמור על המשקל ולרדת באחוזי השומן!!! עכשיו שאלת המיליון דולר היא : מי צודק?

m0sh3

New member
היא ספקה הסבר הגיוני?

כי לי אישית לא ברור איך מורידים שומן ונשארים על אותו משקל [אלא אם כן עולים במסת שריר בו זמנית באותו קצב].

George G

New member
הגיוני או לא אתה תחליט... הסבר יש -

"כל עוד המאזן הינו 0 (נייטאלי) תהיה שמירה על המשקל אם כי בהחלט יתכן שינוי בהרכב הגוף וירידה באחוזי שומן." זה ההסבר שלה...

m0sh3

New member
זה לא הסבר,

היא פשוט אומרת שאפשר. לא , זה לא הגיוני בעיניי. אני לא דיאטן ולא מתיימר להיות כזה , אבל קשה לי עם הקביעה שלה.

אלי ו.

New member
עם כל הכבוד לתזונאית שם

הייתי מעדיף תשובה מדיאטנית ספורט. המציאות היא שמצב כזה אפשרי רק אצל מתאמנים מתחילים או מתאמנים לאחר הפסקה ארוכה. אצל מתאמנים מנוסים עליה במסת שריר בו זמנית עם ירידה בשומן בצורה משמעותית היא כמעט בלתי קיימת.

למעלה