שאלה חשובה

שאלה חשובה

לא הבנתי אם הכוונה היא למות ג'ון אבוט השחקן או הדמות? ליד גיי.טי הסצינה שג'ון מת האם זו קולין או מאק?

../images/Emo210.gif תשובה לא חשובה ../images/Emo58.gif

הדמות! השחקן לא מת קולין... מאק עזבה את העיר. קולין התחלפה וכעת היא דמות יותר ספייסית ומעניינת מהילדה הקטנה שבפרקי ישראל...

ים כחול

New member
שאלות ליורד הוואן ../images/Emo23.gif

הקדמונת - עברתי את שלב ההכחשה , שלב ההלם שהיה לא קל , כעת אני בשלב שאני משלימה עם האירוע הטרגי ..... את מי רצח ?? למה רצח ?? איך הגיע למצב של לרצוח ?? כמה שנים סבל בכלא ? למה מת ? זה ממש מוזר שאדון מוסר וצדק יגיע למצב כזה .... האם היה שיכור ? האם היה בהשפעת סמים? האם הגן על נכדיו בחירוף נפש ? או שסתם נקלע לקטטה במסעדת הקולונייד רום
ובטעות נברשת הקריסטלים בתקרה צנחה על מישהו וחשבו שזה ג'ון .... מה היה שם ?? אשמח לפירוט מלא כי אין לי כוח לחכות שנים לשמוע תשובות למקרה כזה ביזארי בתולדות צ"חמ . תודה מראש

../images/Emo210.gif תשובות לים כחול ../images/Emo58.gif

בעלה לשעבר של אשתו הנוכחית, גלוריה, הגיע לעיר ועשה טרור לכולם. ג'ון החליט לשים קץ להפחדות של טום פישר (שמו, אשר כונה "טום האיום" בשל מעשיו) ויצא להתעמת איתו עם אקדח. ג'ון היה נסער אך האמת שלא היתה לו סיבה ממשית לרדוף אחרי טום באותו הערב. אף אחד מבני משפחתו לא היה בסכנה מוחשית לאותו הרגע. ג'ון איים על טום באקדח... אך זו היתה יותר הריגה מאשר רצח. טום ניסה לקחת את האקדח ממנו ובמריבה הכדור נורה והרג אותו. אך עדיין, ג'ון היה אחראי לכל הסיטואציה הזאת והוא הרג בנאדם - ויש לשלם על מעשה זה. היה בסביבות החצי שנה בכלא, עד מותו.

ים כחול

New member
תודה וואנוש ../images/Emo24.gif

איזה סבלני אתה
נכון וואנוש זה שם יפה ? כי יורד זה מביך וצהובי זה צהוב לי מידיי אז וואנוש הכי יפה

למעלה