שאלה חשובה

מצב
הנושא נעול.
שאלה חשובה

שאלה חשובה
היי לכולן ושבת שלום, אני התחלתי טיפול בפריגונובה ב-11.1 בתאריך 18.1 נצפתה רירית של 10 מ"מ ובדיקות הדם היו E2-836 ופרוגסטרון היה 30.5.מאותו יום גם קיבלתי את זריקות גסטון ,ולאחר 6 ימים נישברתי ועברתי לנרות אנדומטרין (כמובן לאחר יעוץ רפואי)ביום שלישי 27.1 היתה בשעה טובה בדיקת הביופסיה ושוב אני מסמנת עוד
על עוד בדיקה.רק שהפעם רירית היתה 12 מ"מ אך רמת ה-E2 ירדה ל-560 ורמת הפרוגסטרון עלתה ל-50.אני לא יודעת מבחינה הרמות עם הם תקינות כי אני הבנתי שעדיף שרמת הE2 אמורה לעלות ולא לרדת .אז למי שמבינה ויש פה הרבה אשמח לקבל תשובה מעודדת. שבת שלום לכולן .

שיר5520

New member
שאלה חשובה, אבל לרופא

שאלה חשובה
היי לכולן ושבת שלום, אני התחלתי טיפול בפריגונובה ב-11.1 בתאריך 18.1 נצפתה רירית של 10 מ"מ ובדיקות הדם היו E2-836 ופרוגסטרון היה 30.5.מאותו יום גם קיבלתי את זריקות גסטון ,ולאחר 6 ימים נישברתי ועברתי לנרות אנדומטרין (כמובן לאחר יעוץ רפואי)ביום שלישי 27.1 היתה בשעה טובה בדיקת הביופסיה ושוב אני מסמנת עוד
על עוד בדיקה.רק שהפעם רירית היתה 12 מ"מ אך רמת ה-E2 ירדה ל-560 ורמת הפרוגסטרון עלתה ל-50.אני לא יודעת מבחינה הרמות עם הם תקינות כי אני הבנתי שעדיף שרמת הE2 אמורה לעלות ולא לרדת .אז למי שמבינה ויש פה הרבה אשמח לקבל תשובה מעודדת. שבת שלום לכולן .
שאלה חשובה, אבל לרופא
ממש לא הייתי ממליצה לך להסתמך על תשובות בפורום לשאלות רפואיות כל כך חשובות. הרופא שלך חייב להסביר לך בדיוק מה כל זה אומר. את יכולה לפרסם שאלה גם בפורום רופאים www.doctors.co.il לא לשכוח שאצל כל אחת הגוף מגיב אחרת ולכל אחת יש את הסיפור שלה. את עכשיו בתחילת הדרך ומאוד חשוב שתביני איך בדיוק הגוף שלך מגיב לכל אחת מהתרופות. שתדעי למשל בטיפול האמיתי אם לסמוך על הנרות או להזריק. אני בטוחה שד"ר בר ידע להסביר לך מצוין את הכול. אל תוותרי ותשאלי את כל השאלות. בהצלחה!

סביון1

New member
מסכימה עם שיר

שאלה חשובה
מסכימה עם שיר
ומוסיפה קישור לפורום פריון האישה והגבר.

סביון1

New member
בדף השער של הפורום יש מדור שנקרא

סביון היי
בעיני זה קישור חשוב לכולנו. האם ניתן לצרף אותו לקישורים למעלה?
בדף השער של הפורום יש מדור שנקרא
"קהילות נוספות" ושם מופיע הקישור לפורום פריון האישה והגבר. כדי להגיע לקישור מהדף הנוכחי: מעל לסרגל הכחול למעלה יש שורה שנראית כך: שער תפוז > קהילות > תרומת ביציות > פורום אז ללחוץ על "תרומת ביציות" כדי להגיע לדף השער, ואז לחפש את "קהילות נוספות".

מצב
הנושא נעול.
למעלה