שאלה לאלעד :) :)

מקורי3

New member
שאלה לאלעד :) :)

קודם כל ההדחה הראשונה הייתה ממש דבילית לדעתי, ודווקא ראו שהסתדרתם טוב .. בקיצור חבל שהודחתם. אם יש לך עוד תמונות שלך ושל כל החנונים כמו שהעלת אז תעלה עוד :) רציתי לשאול, ראיתי שאתה נפגש גם הרבה עם אור, אז הוא ונלה עדיין יחד?

is00

New member
חבל לך על הזמן.

קשה לי מאוד להאמין שהוא יגיד לך משהו בנושא אור ונלה. תצטרך לחכות בסבלנות עד שהם יודחו או שתסתיים התוכנית כדי לדעת את זה. יש בטח סעיף בחוזה שהוא חתם עליו שמונע ממנו לדבר על דברים כאלה כל עוד התוכנית באוויר(ובטח גם כמה חודשים אחרי שהיא מסתיימת).

מקורי3

New member
זה לא הכתבה !

כאן זה רק שמצלמים אותה כזה בווידיאו, ואם תשימו לב היא אומרת "גם כיום אנחנו חברים טובים ויוצאים ובזוגיות" היא אמרה גם זוגיות. בכל מקרה יש לי את הכתבה בבית ושם היא מדברת שכשהם יוצאים יחד מבקשים מהם להתנשק ולהצטלם ושזה נורא מביך, ושבלונה פארק הם חזרו אחרי מתקן הביתה בגלל זה. שהיא פגשה את המשפחה שלו ועשתה איתם סוכות, סיפרה איפה הוא עובד ושהוא שונה מהבני הזוג הקודמים שלה(שהוא פחות אקטיבי) והיא אמרה שיש להם מערכת יחסים שהם פשוט לא מעוניינים לחשוף. והיא גם אמרה שהיה נורא מביך להתנשק בטלוויזיה וכו.. מפתיע אותי ששמת קישור דווקא לוידיאו הזה שמשם זה כאלו לא ברור שהם יחד, האם זה רמז ? אני מקווה שלא :(

elcool

New member
לא רמז...

חשבתי שלזה התכוונת. בכל מקרה, הם באמת מעדיפים שהזוגיות שלהם תהיה פרטית. עכשיו במשך חודשים הם נחשפים לציבור ומראים אותם ביחד בכל פינה. זוג רוצה גם פרטיות!

למעלה