שאלה. לא יודע אם אתם מכירים אבל

שאלה. לא יודע אם אתם מכירים אבל

ננסה.. יש שיר כזה של הדרכה. שכל השיר אומר ככה: ONE ONE ONE ONE יעני בשביל ללמוד ת´קצב למישהו יש אותו אולי או יודע מאיפה להשיג אותו?

לא נראה לי שאני מכיר שיר כזה../images/Emo3.gif

אבל יש לי שירים איטיים איטיים שאפשר לתרגל איתם - אם מישהו צריך..

Salsero18

New member
מכיר את השיר אבל...

אני לא יודע מה השם שלו... תנסה לשאול את יוני דידה מלהקת סלסה קליאנטה...

טל אתה יכול לתת לי כמה שמות של

שירים איטיים לרואדה. ידידה שלי באה אליי יום ראשון ללמד אותי. אני רוצה להכין דיסק

טוב.. אז הנה כמה שירים...../images/Emo79.gif

אני ארשום גם שירים איטיים של סלסה
וגם שירים איטיים של רואדה:) 1.סלסה- Tito Puentes - Ay Mi Cuba 2.סלסה- CELIA CRUZ - Cruz De Navajas 3.סלסה- Tito Rojas - Siempre Sere 4.סלסה- Diego Torres - La Ultima Noche 5.רואדה- Charanga Forever - Aqui se goza 6.רואדה- DLG - Juliana 7.רואדה- DLG - Muevete 8.סלסה- Salsa de cuba - Viejo Lazaro 9.רואדה- Banda Del Puerto - Havana Cola 10.רואדה- Salsa_Manolito y su Trabuco-Llego la musica cubana *השירים של הרואדה לא כאלו איטיים.. גם לק בקצב מהיר.. קצב שאפשר לרקוד
תהנה

Lechko

New member
אורי איפה אתה?!

הלו?! עם הכל אני מוכן לחיות... אפילו להגיד לאנשים לעשות רואדה על el yo yo אבל La ultima Noche?! אורי! חחח אם הוא לא מסכים איתי תגיד לו אתה... טל, אל תגזים!!! אם אני רואה אותך רוקד על זה רואדה אני מוציא את הסכין... לא משנה כמה תהנה מזה. אבל הסיבה האמיתית שהתחברתי... אנשים, יש הופעות במשך כל השבת של אמנים קובניים בערוץ 23... והופעה חיה של los van van!!! חובה לכולם! בוחן ביום ראשון! אלכס

שמתי לב לערוץ 23

אבל לא ראיתי שיש הופעה חיה של LOS VAN VAN! עכשיו אני מחוברת לזה 3 שעות ברצף עד שאני אקלוט את זה-תודה על המידע!

Lechko

New member
בהחלט.

זה אמנם רק שני שירים... אבל רק לראות את פרצוף הפליט הקובני עם הכובע המכסיקני של פורמל על המסך כבר עושה את היום. מומלץ :) אלכס

אוי אלכס אתה חכם!

חחחח אתה נזכר להגיד לי שיש לוס ואן ואן בשיר האחרון.... חחח עד שפתחתי ת´טלויזיה והתחלתי להקליט........השיר כבר עמד להסתיים
אבל ראיתי שזה מופע\תוכנית : "להט קובני" משהו כזה..

וואוו!!! היה כזה כיףףףף

הצלחתי לראות את החצי שעה האחרונה של התוכנית "להט קובני" ומחר אני יקליט את כולה. זה היה כזה כיף לראות את ההופעות! בעבר, לפני שנתיים ככה, הייתי יוצאת עם חברים שלי מדרום אמריקה לרקוד סלסה, הם היו קולומביאנים, פורטוריקנים, צ´ילה, אקוודור וכו´... והיינו יוצאים לסלסה והייתה מוזיקה מדהימה וכל החבר´ה היו רוקדים בשביל הכיף, לא היה את כל הקטע של האל איי ותרגילים וסיבובים, פשוט הרגשנו את המוסיקה בכל איבר בגוף וזזנו איתה. אז למדתי לאהוב את הסלסה, אז היא התערתה לי אל תוך הדם (יחד עם ה-8 בירות לשעה, שיהיו בריאים הדרום אמריקאים-הם יודעים לשתות!) וערבי הסלסה איתם היו מערבי הסלסה הכיפים ביותר אי פעם. ממש הרגשתי את הכיף והאושר שבריקוד! וההופעות האלו הזכירו לי את האווירה המדהימה שהייתה לנו תמיד, ואת איך שהמוסיקה חודרת לגוף... אם מישהו תוהה מה קרה לחבר´ה האלו: נערכה במוצ"ש אחד לפני שנתיים ככה פשיטה של המשטרה על הביילטינו כי כל החבר´ה האלו מדרום אמריקה לא היו חוקיים בארץ, והם עצרו את כולם (30 חברים שלי) ושלחו אותם לדרום אמריקה בחזרה
ההופעות בטלוויזיה ממש הזכירו לי אותם ואת הכיף שהיה-זה היה פשוט תענוג שמיימי, כן ירבו !

למעלה