שאלה לא קשורה.

nofar17

New member
שאלה לא קשורה.

לאן יוצאים שכל כך קר בחוץ? מתנחלים אצל אנשים? בררר. חורף נעים.

chuti

New member
לקניון

שכבת ז' מארגנת כל שישי פגישהה...חח זה כיף :):):)

nofar17

New member
מה לי ולשכבת ז'?

חוצמזה קררררררררררררר מידי. והקניון הזה יצא מכל החורים!

אז אם אפשר להמליץ...

אומנם לא ראיתי אבל אני חושבת שחשוב לראות את הסרט "תחיה ותהיה" עם יעל אבקסיס. אני מקווה לראות אותו בימים הקרובים.

טוב לי יש אוטו.. זה לא חוכמה..

אני נוסע לאלנבי בתל אביב היום... כנראה ג'ויס באר ( עוד יתרון שאני יכול לשתות אלכוהול
) אבל אם אני יזכר מה אני עשיתי בגיל שלך.. אז רוב הזמן בחורף הייתי מעביר הרבה זמן עם החברים בערב פוקר.. הדבר הכי כיף בעולם לטעמי.. אבל את בחורה.. אז המקביל אצלך יהיה להעביר ערב עם החברות וללכת מכות עם כריות
וכשלא הייתי בערב פוקר אז אהבתי להתכרבל מתחת לפוך עם החברה. זהו נדמה לי.

nofar17

New member
מלחמת כריות זה ה-דבר ../images/Emo3.gif

כן, אז כנראה שאני צריכה להתחיל לצוד בחורים.

או לצוד כריות ../images/Emo3.gif

בהכל מקרה.. בהצלחה בציד.. רק קבלי טיפ קטן - אם בדייט הראשון שלכם הבחור מזמין אותך למשקה.. תמיד דאגתי לשאול : אני חייבת להתאפק אחרי זה?.. יאללה ערב נעים לכולם

nofar17

New member
חחחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

דיייייייי אנלא יכולה יותר עם התגובות האלה! חחחחחחחחחחח

טוב אז בשביל

שלא תצחקי למוות היום
אני יסיים להיום.. ויזוז אני כבר באיחור.. דרך אגב, את נראית לי בחורה שמחה במיוחד..תמשיכי ככה

nofar17

New member
זה צחוק בריא, מותר ../images/Emo9.gif

ואכן, אני שמחה וצוהלת יותר מהרגיל בזמן האחרון. ואתה גם תורם למצב

אז תהי בריאה ../images/Emo3.gif

זה גם שורף קלוריות... אם את מגיעה ל 120.. זה בזכותי.. ואני ידרוש קרדיט על זה
כבר שבועיים לא היה לי כח ללכת לקאנטרי לחדר כושר.. (אני אלוף העולם בעצלנות למרחקים ארוכים) אבל כמה ערבי צחוק שהיו לי מאזנים את זה..

nofar17

New member
שמן אחד!

120 זה בקטנה, אתה מדבר על מעט. אתה בקאנטרי? גם אני. טוב, אנלא אציע לך להפגש כי זה יראה חשוד ויש שם ברזיה וזה..

אולי בן כבשה? ../images/Emo3.gif

כי שמן אני בטוח לא.. אני כבר מלא זמן מנסה לעלות באיזה 5 -10 קילו , אבל לא משנה כמה כושר אני עושה (לא יותר מדי.. אני מודה.. ) ולא משנה כמה אני אוכל ( המון... אפילו בן היפופוטם אוכל פחות ממני ) אני לא מצליח.. אני חושב שיש לי איזה איבר נוסף בגוף שפשוט הופך אוכל לאוויר.. וכן אני בקאנטרי.. ואני לא ממש משתמש בברזיה הזאת.. אני מביא תמיד מלא מים מינרליים מהבית.. (אני שותה מים מנרליים ואפילו הרבה.. איזה סוטה אני הא..
) אני מגיע לרוב בשעות ביזאריות ביותר שבני אדם לא יודעים על קיומם אפילו... אבל אם יצא לנו להתקל אחד בשני , בכיף ( אבל ליתר ביטחון תביאי גרזן איתך.. בכל זאת.. אני שותה מים מנרליים.. אי אפשר להיות בטוח )

nofar17

New member
קבל תיקון: בן כבשה מיוחמת.

עכשיו כל הכוסיות שחושבות שהן שמנות יגידו "הלוואי ולי היה איבר נוסך בגוף שפשוט הופך אוכל לאויר" בלה בלה בלה. מלא מים מינרליים? וואי וואי. פגישה איתך יכולה להיות מסוכנת
אני גם נמצאת בשעות מוזרות במשך היום. אני אביא איתי מסור כי זה לא מים מהברז, זה מים מינרליים. [מצטערת על הבדיחות העקומות האלה, שלוש שעות של היסטוריה לא עושות טוב לאפחד].

בסדר.. בן כבשה מיוחמת..

ואת זבל עופות
( נכון לוקח כבשה מיוחמת.. ) וכן אני מכיר את הכוסיות שחושבות שהן שמנות.. והן ממש לא צריכות איבר שהופך אוכל לאוויר כי כבר יש להן מלא אוויר.. בתוך הראש.. ואם אחרי 3 שעות של היסטוריה את מסוגלת עוד לספר איזשהן בדיחות.. המצב שלך טוב
אני זוכר שאני בהיסטויה הייתי נשבר כבר אחרי שעה.. והולך לכביש.. בתקווה שמשאית תגאל אותי מיסורי ההיסטוריה.. אבל אף אחת מהן לא הייתה מוכנה לעשות לי טובה
הייתי שואל אותך למה לעזאזל את לומדת 3 שעות היסטוריה בשבת.. אבל אני לא רוצה להרוס אותך

nofar17

New member
זבל עופות? יא פיל נותן ../images/Emo3.gif

כן, המון המון אוויר בתוך הראש. המצב שלי צולע, יהיה טוב אחרי מחר :) אני מוכנה לעשות לך טובה, רק אם אתה מסוגל להתאפק אחרי איזה דרינק.
למה 3 שעות? עוד ישבתי אחרי ולמדתי עוד שעתיים. יש לי מחר מבחן בגודל העולם בערך. וצריך להשקיע.

למעלה