שאלה לבנים פה על רושם ראשוני

Reservoir Dog

New member
שאלה לבנים פה על רושם ראשוני

גם בנות יכולות לנדב תשובה. מהבנות שגיא בחר להשאיר מי מצאה חן בעיניכם במבט ראשון ? תנו שלושה שמות.

eshop2010

New member
אני אישית .! חושב...

שרק אישה אחת בעולם מוצאת חן בעיניי והיא אשתי היקרההה

Matsman

New member
באמת שסבלתי כמעט מכל דקה

ועדיין ראיתי את הפרק מסקרנות כי די חיבבתי את גיא בהישרדות, ועניין אותי לראות אותו במשחק כזה. הקטעים המתוכנתים, כמו "תסכימי לקבל את הורד" ? הביאו לי את הג'ננה עד עמקי הנשמה, ובכל זאת עמדתי במשימה וסבלתי את הפרק הראשון. אהבתי שהוא אמר שהוא בא למשחק הזה בשביל להנות. ועם כל הקיצ'יות שבתוכנית הזאת, אין גבר שלא היה נהנה כש20 חתולות מקרקרות סביבו. יצא לי לראות כמה עונות של הגירסה האמריקאית- הרווק והרווקה(אני לא זוכר משם ממש את השמות, פרט לאיירין שניצחה ונשארה עם אותו אחד שניצח בתוכנית שהיא הייתה הרווקה, ולאחת- אם אני לא טועה רייצ'ל, שבאה בשביל הכסף נטו ובסוף הפסידה, ואז הצטלמה לפלייבוי). בכל אופן, כשמעורב בזה כסף זה הופך להרבה יותר מעניין. הגירסה הישראלית מקרטעת ושיעממה אותי בינתיים עד כדי סבל אנוש, אבל עדיין הקונספט יכול להיות מגניב. כמה נקודות קלות: *למה קסניה שהודחה אמרה: "אני אפסול בחור על גובה" ? את 1.85 בערך חמודה, זאת לא *את* בדיוק שתפסלי... *התאומות שם בעיני זאת פנטזיה, חוץ מזה שהן שתיהן נראות בחורות חמודות לאללה. *קטיה(שחקנית לא קטנה), ויקטוריה(איזה גוף), ולרי(עדינה, סקסית ברמות) ונטלי כוסיות. *נועה ודפנה- וואו. שתי האחרונות הן גם אלו שלדעתי יגיעו ראש בראש לגמר. מי שהכי עשתה לי את זה היא נועה. לא יודע אם זה המראה, רואים על הבחורה שהיא טיזרית ברמות ויש לה ניסיון לא קטן. היא משדרת על סקס אפיל נטו. שלושה שמות? ולרי, נטלי ונועה. ההדחות של גיא הן אחת לאחת ההדחות שאני הייתי עושה. מזל שהעיף את המשוגעת ההיא שעשתה צעקות עם הקלפי טארוט

shaked2010

New member
XDגם אני

חחחח חשבתי שאני היחידה חטפה מזה ג'ננה... חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nuni35

New member
אני גם אהבתי את דפנה חיצונית ויש לה גוף יפה

אבל היא כל פעם חוזרת על זה שהיא לא רודפת אחרי הגבר.... או,... הבנו את זה כבר.... היא יותר מדי מגזימה בזה וכל הזדמנות אומרת את זה..........

למעלה