שאלה לגבי מה מדליק בהופעה???

ronit_sol

New member
שאלה לגבי מה מדליק בהופעה???

הי בנים ובנות, אני חדשה בפורום הזה, ואולי זה לא הפורום המתאים להעלות בו את השאלה, ואולי כן! התווכחתי עם חברה טובה בקשר למשהו בהופעה הנשית לגבי עד כמה הוא מושך מדליק ומגרה את הבנים שביננו, הסכמנו על חלק מהדברים, לא הסכמנו על היתר. השאלה היא, ואתם מוזמנים להגיב: עד כמה במכלול של הופעה וטיפוח וסקסיות סבירה של בחורה בשנות העשרים עד השלושים (הגיל שלי ושל החברה איתה התווכחתי) נראה לכם סקסי ומושך הקטע של טיפוח ציפורניים ארוכות וגם צבועות? אני יודעת שזה מושך תשומת לב ומבטים, אבל חברתי למשל מקדישה לנושא יותר מדי חשיבות וגם זמן לדעתי. לי נראה שיש לא מעט בחורים וגברים שהגזמה באורך הציפורניים ובטיפוח חלק הגוף הזה כבר מפריע להם ולא מושך אותם ואפילו להיפך, זה מפריע להם! מי ביננו צודקת יותר לדעתכם? אשמח לקבל תגובות משני הצדדים, בנים וגם בנות. ביי ותודה רונית

כרגיל, תלוי.

ובכן, לי נראה שאת יכולה להסיק מזה שבעיניך זה פחות מושך ובעיני חברתך-יותר, שכך זה גם בעיני הגברים. אם את חושבת שזה יפה, גדלי ואף צבעי אותן. ואם לא - לא. מגוון הדיעות והטעמים הוא שמכתיב ואת ממילא לא צריכה לגדל ולצבוע ציפורני חתול אם זה לא אטרקטיבי בעיניך.

ARIKU

New member
פורום-תגובה לשאלתך

היי שמי אריק,קראתי את ``מכתבך``,ולדעתי-טיפוח ציפורניים זה דבר נחמד-הווה אומר אני בעד,אני אישית אוהב שבחורה קצת פרובוקטיבית,לא יותר מידי,אבל בנושא ציפורניים-זה נחמד--אבל לא מתאים לכל אחת!!!---צריך לראות ולהחליט.... ביי ממני אריק נ.ב. את יכולה לשגר לי אי .מייל חזרה ל:[email protected]

תשובה לרונית על האצבעות

לפי דעתי אני מצדיק את חברה שלך נשים צריכות לטפח את האצבעות שלהן האצבעות הן נורא סקסיות ואני אישית מדבר על הרגליים אצבעות עם לק ומטופחות עושות רושם יותר טוב על הבחורה

למעלה