שאלה לגבי צפצוף אחד בסנגון ביפ בזמן שהמזגן עובד מחמם טוב במצב ifeel

אוקי אז ככה כתבתי לא לפני הרבה זמן לגבי מצב ifeel במזגן אז אחרי שאני משתמש במצב כזה אז כעבור 20 25 דקות לאחר ההדלקה נשמע מהיחידה הפנימית ביפ אחד והמזגן ממשיך לעבוד לחמם וכה' וכעבור 20 דקות ככה עוד ביפ אז רציתי לשאול מה המשמעות של הביפ הזה
מדובר על מזגן פמילי טיטאניום
יש לציין שהמזגן מחמם בסדר גמור ללא בעיות רק רוצה לדעת מה המשמעות של הביפ כל 20 25 דקות מה המשמעות שלו
תודה רבה

יוסי זיו1

Active member
השלט משדר את הטמפרטורה הרגעית והצפצוף זה אישור הקליטה,כמו שתעמוד מול המזגן ותשנה מצבים או מהירויות ,כל לחיצה תיתן לך צפצוף משוב.

השלט משדר את הטמפרטורה הרגעית והצפצוף זה אישור הקליטה,כמו שתעמוד מול המזגן ותשנה מצבים או מהירויות ,כל לחיצה תיתן לך צפצוף משוב.
אתה בטוח שהבנת מה היתה השאלה העיקרית של הביפ? אם לא אני אסביר שוב אז ככה המזגן שלי מקוון על 31 מעלות הכי גבוה כי בחדר קר מאוד הקירות קרות מאוד ואחרי שאני מדליק את המזגן אני לוחץ על המקש ifeel בשלט כדי שהמזגן יעובד לפי המשדר של השלט של המזגן ואז אחרי ההדלקת המזגן עובר איזה 20 25 דקות ונשמע ביפ מהיחידה הפנימית ולכן שאלתי מה המשמעות של הביפ מהיחידה הפנימית בזמן שהמזגן עובד על חימום ומדוע זה קורה כל 20 25 דקות יש לציין שאף מקש לא לחוץ על השלט

יוסי זיו1

Active member
אתה בטוח שקראת מה שכתבתי?? השלט משדר עצמאית מתי שהוא מתוכנן לכך ,כל פרק זמן מסויים הוא נותן סיגנל למזגן.

למעלה