שאלה לגבי קאטות פומסה ופילוסופיה

mayanrogel

New member
שאלה לגבי קאטות פומסה ופילוסופיה

שלום לכולם, ברכות על הפורום החדש. אני מתאמנת ומאמנת טאי-קוון-דו, דאן 3, ומתעסקת בעיקר בפומסה - השקול הקוראני לקאטות. תהיתי אם מישהו מכיר מקום / ספר / אתרי אינטרנט שיכולים לכוון אותי למידע על חיבור בין קאטות / פומסה לבין הפילוסופיה שמאחוריהם (מחפשת בעיקר מידע לגבי ייצוג היסודות השונים בפומסה, ומידע על התפתחות הפומסה). בספרים שמצאתי עד היום, ובטח שבאתרים, המידע היה בסיס מאוד. אשמח לכל סוג של כיוון, או מידע, גם לגבי קאטות באומנויות לחימה אחרת. תודה מעין רוגל

בקראטה

ממליץ על הספר של:Cameron Quinn THE BUDO OF MAS OYAMA'S KARATE PHILOSOFICAL FOUNDATIONS OF THE WORLDS STRONGEST FIGHTING ART הוצאה פרטית אזל מן השוק. מוכן לאפשר לצלם את הפרקים הרלוונטיים.הסברים על קאטות קיוקושין-שוטוקאן וגוג'ו. לפרטים במסרים

Pyongwon

New member
Poomsae

http://www.hwarang.dk/taekwondo_pensum.htm ויש לך את האתר של אניטה יש לך את הספר של בייגן? את ה-Korean Textbook? דעתי הכי טוב, אין מה לעשות. לנסוע לדנמרק לאימונים. או להביא את קיטו לכאן... ג'ס.

mayanrogel

New member
פומסה

הבעיתיות עם להביא לכאן את קיטו היא שאני מחפשת בדיוק את התפיסה ההפוכה לשלו כדי להשלים את התפיסה שלו. כלומר - הוא עובד הרבה יותר קרוב לקו התחרותי של הפומסה ואני מחפשת, כדי להשלים את זה, את הקו המסורתי. אני מאמינה שכדי ללמוד את הכיוונים שאני מחפשת לא יספיק לי מחנה אימונים אצלו או אצל מורה אחר, זה עניין לאורך זמן. נתראה היום באימון. מעין

למעלה