שאלה לגבי קוסם בחתונה

שאלה לגבי קוסם בחתונה

בתי הבכורה מתחתנת ויש לי שאלה!
האם מישהו הזמין/ראה/ שמע על הופעה של קוסם בחתונה? מצד אחד נראה לי ילדותי מאוד, מצד שני אני חושבת שבבחירת הקוסם הנכון והמתאים זה יכול לשדרג את האירוע ולהוסיף לו משהו שלא רואים כל יום (לפחות אני לא). אשמח לקבל את חוות דעתכם ואם מישהו מכיר איזה קוסם מומלץ. שבוע טוב וניפגש בשמחות.

גלית882

New member
לא נתקלתי

וגם לא שמעתי על זה אף פעם..
האמת, לי נשמע טיפה מוזר =/
אבל היא צריכה לחשוב אם זה יתאים לאורחים...

עדי862

New member
השאלה היחידה היא

האם החתן והכלה אוהבים את הרעיון?
אני בדעה שזה הערב שלהם, ולא משנה האם זה משהו מיוחד/בנאלי - זו צריכה להיות בחירה שלהם בלבד!
מזל טוב!

ronitvas

New member
הכל אפשרי

זה מאוד תלוי בקונספט שהם רוצים ובונים. אם זה מתאים להם, יש לא מעט קוסמים טובים שיכולים לבנות משהו מתאים לאירוע חתונה.
אני מפיקת אירועים בחו"ל וזה לא משהו שלא מקובל. שוב, רק צריך למצוא את הקונספט הנכון והמתאים לכם.
בהצלחה!

עלם חן1

New member
זה לא מה שאתם חושבים

זה לא שקוסם מופיע מול כל הקהל וגונב לחתן ולכלה את "ההצגה".
לאטרקציה הזאת קוראים "קוסם/דמות שטח" אומן בידור שהוא קוסם או אומן חושים שמסתובב בין האורחים בקבלת הפנים ובמעבר בין השולחנות ומבדר ומדהים את האורחים ביכולותיו. זה משהו דיי חדש בעולם החתונות ובבר/בת מצווה.

קוסם לחתונה

שלום, אמא במשרה חלקית :)
קוסם בחתונה הוא בהחלט אטרציה שאינה נפוצה, אך מדובר בתופעה שהולכת ומתרחבת כשכל זוג שמתחתן מחפש משהו ייחודי ושונה לחתונה שלו.
כמו שמציג הקוסם עלם חן, מומלץ מאוד לבחור בקוסם שמתמחה ב"הופעות שטח" או בשם המקצועי- "מופע קלוז אפ", בו הקוסם מסתובב בין האורחים ו"מקסים" אותם.
על מנת להפנות אותך לקוסם מומלץ, אצטרך לדעת היכן מתקיים האירוע ומה התקציב שלך +-?
לילה טוב.
עידן

yosi3646

New member
הזמנת קוסם בחתונה??

שלא יגנוב את זמן האיכות של המוזמנים בשמחת החתן וכלה,זמן ריקודים וכו'
ממש ממש לא מתאים.אל תתחילי את יחסייך עם החתן ברגל שמאל.
מילא תוכלי להזמין מגנטים לאירועים ולא חייבת דרכי,וזה זה מה שישדרג להם את האירוע.​

למעלה