שאלה לגבי שחיה לפעוטות

happy

New member
שאלה לגבי שחיה לפעוטות

ליהי מאוד מאוד אוהבת מים. השעה האהובה עליה ביום היא שעת המקלחת וכל ההכנות למקלחת. כל פעם שמחליפים לה חיתול היא מאושרת כי היא חושבת שהיא בדרך לאמבטיה. לכן התחלנו לברר לגבי שחית פעוטות. המחיר שהצעו לנו הוא 282 ש"ח לחודש. יש שיעור פעם בשבוע ל 30 דקות. מישהיא יודעת אם זה מחיר סביר??? תודה

טאניוש

New member
נשמע סביר

בירושלים 250 ש"ח 4 מפגשים. אנחנו מחכים לירידה בשעות עם מכשיר ומצטרפים.

סינטה1

New member
סביר ביותר

אצלנו זה 300 (אנחנו משלמים חצי כי בכל זאת המדריכה היא גיסתי...) נראה לי שהיא מאוד תהנה.

קטיה 007

New member
אצלנו זה המחיר

ודיה כל כך נהנת חוצמזה שאני והחצי בטוחים שזה מסייע לה רבות

בנצ100

New member
בדיוק גם אני ביררתי

בכפר שמריהו - 240 לחודש, ברעננה - 300 לחודש. נשמע שאת בכיוון! וגם אחרי שראיתי את סינטה ורותם - אני הולכת לברר על בייבי יוגה דחוף! מי הולך לשחייה? אצלנו אבא מתעקש שזה הזמן שלו... אוף! ומותר רק הורה אחד במים. אולי אני אתעקש ונעשה פעם אני פעם הוא... או שאני אוותר לו קצת?

קטיה 007

New member
בנצ אצלנו

האבא במים והוא נהנה מכל רגע (בכלל כל הקבוצה היא אבות) ספרי לי קצת על הבייבי יוגה אולי גם אנחנו נתחיל קטיה

בנצ100

New member
שסינטה תספר!

אני רק ראיתי אותה עם רותם ומיד החלטתי שאני חייבת גם... עוד לא ממש הזזתי תת... להירשם...

סינטה1

New member
זה כיף לא נורמלי../images/Emo70.gif

כל מני תרגילים שמפתחים את הבנת צידי הגוף של הקטנטנים, התפיסה המרחבית שלהם, הבטחון והגמישות. ממליצה בחום
אם תרצו במפגש הבא אוכל להדגים לכן את התנועות ונעשה ביחד. זה ממש כיף!

סינטה1

New member
אצלנו חצי חצי

כשהוא יכול לבוא הוא בדר"כ נכנס איתה למים וכשלא אז אני. הם כל כך נהנים ביחד שכואב לי להרוס...

Tנקר בל

New member
בנצ, רעננה זה איזי שפירא?

הבריכה שם מאוד מומלצת. הם מקפידים מאוד על רמת התברואה ועל איכות המדריכים.

בנצ100

New member
כן.

ביום שישי אנחנו הולכים לראות. אבל שמעתי עליה טובות גם ממקומות נוספים. שווה להשקיע עוד קצת, ולדעת שזה מקום טוב.

בנצ100

New member
עדכון...

אם זה מעניין את מישהי, היינו היום בכפר שמריהו ובאיזי שפירא. ואיזי שפירא לוקח בגדול. זה נראה כל כך כיף, שהתחלנו לריב מי יהיה איתו במים קודם (מותר רק הורה אחד כל פעם)... נרשמנו לקבוצה שמתחילה ב-6 במאי. אני כבר לא יכולה לחכות!

למעלה