שאלה לגבי WACOM BAMBO FUN

demontux

New member
שאלה לגבי WACOM BAMBO FUN

שלום חברוס! מזה זמן רב שאני מפנטז על לוח איכותי ומקצועי של וואקום, אחרי ניסיון עם לוחות זולים ופשוטים, עם משטח דיי קטן... משהו שקורץ מאוד לעיניי ביחסית למחיר, זה WACOM BAMBOO FUN MEDIUM גודלו A5, שזה סולידי לדעתי... אבל יש לי מספר שאלות לכאלו שמנוסים עם הלוח, ועוד אפילו כמה שאלות לכאלו שהביאו אותו מחול לארץ. ראשית בארץ הלוח עולה 1200 שקל. כשאר בחול הוא עולה 200 דולר... מחצית בערך ממה שעולה בארץ. כהשתקשרתי ליבואן, הוא אמר לי כי הלוח מאותו דגם בארצות הברית שונה מזה האירופאי באותו דגם ואם אביא אותו לישראל יהיו לי בעיות של קליטה עם העט והוא ירצד לי וירטוט תחת אור פלורוסנט.. אולי הוא שיקר לי? אולי לא.. שלחתי מייל לוואקום ועדיין לא קיבלתי ממש תשובה בהירה... הם אומרים ככה The tablet are not different. The Bamboo and Bamboo Fun tablets are physically identical. The light may cause radio frequency interference depending on the lights but they are not different. הם קצת התבלבלו וחשבו ששאלתי על הבמבו הרגיל והבמבו פאן... השאלה שלי היא כזו. א). האם הבמבו פאן האמריקאי שונה מזה שמוכרים באירופה ובארץ? כלומר, הגירסא האירופאים לא עושה בעיות קליטת רדיו עם הפלורוסנט? אשמח לתשובה גם ממישהו שקנה את המוצר הזה מחול ב). האם במבו פאן הוא בחירה טובה? איני מתיימר להיות צייר דיגיטאלי מקצוען מטורף, אבל כן חשוב לי להתקדם מפה.. האם במבו פאן לא יורד ברמה מלוחות כגון אינטוס וחדומה ? שנחשבים מקצועיים יותר וגם עולים.. הרבה הרבה יותר כסף.... אשמח להמלצות ללוחות אחרים וחייות קניה, אודות מוצרים דומים בסדר גודל של 700-1000 שקל... תודה מראש :)

למעלה