שאלה לגור מורד

אהה גור גם אתה פה.. כנסו כולם...

בואו נכנס לצ'אט מה אתם אומרים??? יותר מהר שם נראה תשובות.... כל מי שבעד שישלח הודעה......

°°NaTaLi°°

New member
חח מאז שהייתם בערוץ הילדים אני מנסה

לשכנע תהורים שלי שיקנו לי את "מאמא מיה" כי אני הולכת לפסטיגל ולאלאדין אני מתחננת גם לזה לא אכפת להם אבל הם קונים רק בהנחה חח איזה קמצנים הם ינסו להשיג אותה אני רוצה ללכת רק בגללך ובגלל רוני נדלר! לא ידעתי שאתם משתתפים ולא לא היתי הולכת אסור לי יותר משתיים ואני ואחותי הינו צריכות לבחור אז זה מה שיצע נקווה שאני יצליח עוד הצגה ולא אני יצטרך לחסוך כסף וללכת לבד -נטלי-

אני מקווה לראות אתכן!

ואבי דור מביים... ואם אתן באות לאיזה הופעה אז תודיעו כאן ונראה אם אני אוכל להגיע אליכן מתישהוא

תודה לכולם על הפרגון!

איזה טובה? כתבי לי בפרטי, נראה אם אני אבדוק כי אני נופל מהרגליים

נראה אם אני אוכל לבוא כי..

גם אני תקועה בהופעות בחנוכה.... בעעע.... אין לי כוח ועכשיו עשים לנו הצגה חדשה.... בטח גם היא הולכת להיות בעעעע.....

°°NaTaLi°°

New member
אה יופי חח

אני מה זה מתאמצת חח אני יבקש מהשכנה שלי ניראה יאאלה בי עפתי ועם אני באה אז זה רק באשקלון דרך אגב חח ביי

°°NaTaLi°°

New member
טוב ביי לכולם אני לא מרגיישה טוב

עפתי רע לי אני לא מרגישה טוב בעע יש לי מחר מבחן אני מקווה שאני ירגיש טוב במבחן איזה זבל אני כבר הולכת חודש לבדיקות ולא גילו מה יש לי אוףף גילו אקמת קלה נורא ואני סובלת מכאבים בכל הגוף הרופא אאמר שהכאבים לא מי זה אבל כל הגוף רואה מטושטש שומעת לא טוב כלום היום הלכתי לרופא עיניים לא גילה מה יש לי הוא אמר שיש בעיה משהו אז אני יחזור בעוד 3 שבועות למרות מה המצב לבנתיים נישארתי בלי להכין שיעורים כי אני רואה מטושטש ואני כל שניה נופלת מעיפות ביי לילה טוב לכולם!

למעלה