שאלה לוגיסטית.

StriX Starlight

New member
שאלה לוגיסטית.

איך בעצם התנתקות לטובת צילומים מסתדרת עם עבודה או לימודים? למישהו מכם הייתה עבודה לפני שנכנסתם לוילה? התפטרתם למען הצילומים? זה שיקול די קריטי בעיניי.

elcool

New member
כולנו לקחנו חופשה

הגיעה לי חופשה מהעבודה, והבוסית שלי באותה תקופה היתה במצברוח טוב או משהו, אז לא היתה לה בעיה יותר מידי. הלימודים היו יותר טריקיים. מכיוון שגם ככה הסמסטר הלך מעפן, ויתרתי על 2 קורסים (שעוד כמה ימים אני חוזר עליהם...), ושיכנעתי את שאר המרצים לעשות את כל ההגשות ההכרחיות לפני שאצא כדי לעבור את הקורסים שלהם. את הסוף כולכם יודעים שיצאתי אחרי שבוע. אז 2 קורסים כבר במילא נכשלתי, אבל לפחות לא הייתי חייב להלים מלא עבודות בקורסים שהועברתי בהם. אני בטוח שיש מלא אנשים שלא יכלו לוותר על העודה, הגיעו לשלב מתקדם באודישנים, ולא השתתפו רק בגלל זה.

is00

New member
סביר להניח שפחות

חודשיים? נראה לי שגג זה חודש וחצי. בזמן הצילומים האמיתי הם לא באמת לוקחים שבוע בין משימה למשימה. נראה לי שכול 3 ימים(אלא אם מדובר בשישי-שבת, אולי ) מתחיל סיבוב חדש בווילה.

elcool

New member
כן ולא

עוד לא נכשלתי בהם עד שלא פיספסתי כמה הגשות בגלל התוכנית, אבל עוד מלפני התוכנית ידעתי שאני הולך להכשל. מההתחלה הלך לי גרוע. בוא נגיד ככה - אם הייתי עובר, זה היה 60, אחרי עירעור. ובא לי לעבור כמו שצריך, כי אלו קורסים חשובים לי.

mass

New member
אם ידעת שאתה הולך להכשל בהם לפני התכנית,

מדוע אתה "מפיל" זאת על התכנית?

elcool

New member
עניין טכני...

בגלל התוכנית פיספסתי מועדי הגשות.

למעלה