שאלה לויני

Nir and Beer

New member
שאלה לויני

היום קניתי נכס נוסף לפורטפוליו שלי, הייתי בבנק לעשות העברה בנקאית למוכר.
לאחר שסיימתי נכנס המנהל (בסיטיבנק אם זה משנה) ושאל למה אני לא ממשכן את הנכסים שלי (בשאיפה דרכו). רוב הנכסים שלי ללא משכנתא וכולם על LLC (שונים)
אני זוכר בעבר שהייתי בכל מיני בנקים כולל זה מהיום ובשום מקום לא הסכימו לתת לי משכנתא לנכס השקעה שרשום על LLC
האם יש איזו שהו שינוי במדיניות או שהפורטפוליו שלי פשוט גדל למצב שתפס את תשומת הלב והעין של המנהל?מה פתאום זה אפשרי לתת משכנתאות לLLC ?

vinney

Well-known member
למה אתה שואל אותי ?

אני די בטוח שאם כן תנסה למשכן, תצטרך לחתום באופן אישי, ולא כLLC. אבל מי שיכול לענות לך בוודאות זה אותו מנהל הסניף שדיברת איתו.

vinney

Well-known member
זה תמיד היה אפשר

אם אתה חותם באופן אישי, זה מעקר לחלוטין את הLLC, מבחינת האחריות להלוואה. לזה בנקים תמיד היו מוכנים. רק שיכול להיות שהם גם ידרשו בעלות אישית, זה כבר יכול להיות בעייתי יותר כי זה מעקר את הLLC לא רק מבחינת האחריות להלוואה, אלא גם מאחריות הכללית.
&nbsp
מה שאני יודע שאנשים עושים זה מוציאים את הנכס מהLLC, לוקחים הלוואה אישית, ואז מחזירים את הנכס לLLC. במקרה כזה, טכנית, הבנק יכול לדרוש החזר מיידי של הלוואה (call), אבל לא תמיד הבנקים עושים את זה.
&nbsp
מנהל הסניף לא מחליט כלום בארה״ב, זה לא כמו בארץ. הוא כל תפקידו להחתים אותך על בקשה, מזה הוא יקבל את הבונוס שלו. מה קורה אחרי זה - לא מעניין אותו ואין לו שום השפעה עליו.

למעלה