שאלה לחברי הפורום.. בנוגע למשיכה לדובים..

GrimBoy

New member
שאלה לחברי הפורום.. בנוגע למשיכה לדובים..

אני עושה כתבה על דובים ונתקלתי בכמה ראיונות שעשיתי בסוגייה שמטרידה אותי. הוסבר לי שחלק מהמהות בלהיות דוב קשורה ברעיון שמראה חיצוני פחות רלוונטי ומשמעותי מאשר בשאר הקהילה הגאה, שבה לייזר ואחוזי שומן נמוכים הם קריטיים. השאלה שלי היא, כשאתה צ'ייסר או דוב, ואתה נמשך לדובים, האם זה משיכה שבבסיסה קשורה בהעדר הייחוס למראה חיצוני והעצמת האופי והגישה הדובית - או שמדובר במשיכה למראה הספציפי של דובים (חיצוני בעיקר)... ? אשמח, אם מישהו מעוניין להתראיין גם הוא ולתרום לכתבה, אם תפנו אלי בפרטי. יום טוב!

CubCub

New member
לפי דעתי

זה די קישקוש... גם בקהילה של הדובים יש נורמות של מראה חיצוני מסויים... אני כן מסכים שבבסיס ההגדרה של BEAR זה אופי ותפיסה מסויומים יותר ממראה חיצוני... אבל אני חושב שבעצם ההגדרה ש"אני שם זיין" על המוסכמות של המראה המקובל בקהילה, אתה בוחר לך מראה שיהיה מקובל על הקהילה האחרת. בתור בן אדם שנמשך לדובים (בין היתר) אז כן מראה חיצוני הוא כן חלק מהמכלול וגוף ספורטיבי למגולח פשוט לא עושה לי את זה...

CubCub

New member
אגב בהקשר למי, למה, לאיפה, להיכן, לאיך, הכתבה

שלך?

ז י ק ו

New member
מממ...

קצת לא מסתדר לי המשפט שכתבת: משיכה שבבסיסה קשורה בהעדר הייחוס למראה חיצוני והעצמת האופי סליחה !? כל בנאדם נורמלי קודם כל נמשך לחיצוניות רק אח"כ הוא נמשך לדברים הנלווים שיש לפרטנר אז תקן אותי: למעשה אתה אומר שלדובים לא מעניין החיצוניות אלא האופי ?! כל עיניין הדובים זה המראה המלא, השעיר, המוצק והגברי....

GrimBoy

New member
אני לא "אומר".. אני שואל..

ואני מנהסתם לא מחפש תשובה חד משמעית וברור שזה לא או זה או זה. זה אף פעם לא שחור או לבן. השאלה היא, איפה האחד מסתיים ואיפה השני מתחיל.. לפחות ברמת הממוצע או התפיסה של מי שעונה על השאלה.. אני לא יודע להגיד שכולם מסכימים על אותה התשובה. זה בדרך כלל לא קורה בחיים

CubCub

New member
תראה

הבסיס לא לגמרי ברור... תמצא פה בפורום הגדרות למי ומה הוא דוב כמספר החברים פה... אין לפי מיטב ידיעתי הגדרה חד משמעית של מיהו דב ההגדרות משתנות לפי מקומות וקבוצות... ויותר מזה יש בתוך הקהילה הזאת מלא "תתי זנים" של דובים. בקיצור נושא מעניין לבחון, כשיהיו לך תשובות אני אשמח לשמוע :) אבל אני חוזר ואומר שלפי דעתי חיצוניות כן תופסת מקום משמעותי בכל הגדרה של דב (לפחות בכל אלה שלי יצא לראות...). נהיה לי פתאום דיבור רישמי :)

doVarod

New member
ברור שיש משיכה חיצונית

כמו שיש אחד שנמשך לבלונדיניות יש אחד שנמשך לשמנים או שעירים או גם וגם... תמיד נמשכים למשהו השאלה היא למה....

GrimBoy

New member
יש לי כמה חברים דובים...

ועל אף שזה לא התחום שלי אני די בטוח שאני עומד בהגדרה של איך אמור להראות דוב
לפחות להגדרה הממוצעת... כל מה שקשור להומוסקסואליות מעניין אותי... וזה גם חלק מהעבודה שלי עכשיו... לא ?

למעלה