שאלה לחברי הפורום!!!

yaarasta

New member
שאלה לחברי הפורום!!! ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo35.gif

איזה סאונדסיסטמים ו/או דיג'יים (מקומיים בלבד) הייתם רוצים לראות על במה אחת, בדאנס אחד, בערב אחד!!!

kacha

New member
לרוז סאונד סיסטם!

ואת שי, שאני לא זוכר את הסטייג' ניים שלו. שי מבאר שבע שמתקלט מוזיקה אפריקאית מגניבה בימי חמישי בפאב 69 בב"ש... שאר הסאונד סיסטמים ששמעתי עד היום (ושמעתי די הרבה) לא אהבתי...כך שאני לא מדד בכלל. אז בהצלחה :)

רשמתי כבר בוואלה...

כי לא ראיתי שהעלת גם כאן. אז בשביל הפרוטוקול My Lord Rudeboy A-Mar Ganja Vibes 12Tribes ואוסיף גם את סוליקו
Long time me nah hear dem soulico crew יער, האם רעיון להביא סאונד/ים מחו"ל עומד על הפרק?

Carcass

New member
אממ

מיי לורד.. איי מאר.. בלקן ביט בוקס(ההרכב השני של תומר יוסף,חציו ישראלי,אגב יש הופעה שלהם עוד איזה שבועיים).. אקצנטריק סאונד סיסטם(יוסי פיין)...

kacha

New member
אוי כן כן כן

איך ששכחתי את האקסנטריקס, הסאונד שהכי נהנתי בהופעה שלו (הופעה שמקבלת את הזריחה באמצע המדבר...איך אפשר שלא להנות?:)) איפה ההופעה של הבלקן ביט בוקס?

S t o l a

New member
וואי וואי

אפיקומן איימאר מיי לורד נהנה מהם כל פעם מחדש!

eviaman

New member
יער:

אהלן חבוב! בקשר לשאלה שלך... YESAYA ד"ר רגאיי RASTALION סאבו - סוליקו ו... מה בעצם הרעיון לארגן ערב גדול של הרבה סאונדים? חבל... מה עם לתת מקום ליוצרים עם מוסיקה חיה? כמו ערב להקות... או פשוט מאוד. כמו שעשית ב 6.6 , זה היה שילוב נהדר של שניהם, והיה פשוט טוב............... אביה

eviaman

New member
AFIKOMAN-RPG

כמובן RPG עופרי פז ואפיקומן, בפסטיבל צאלים היה ממש תענוג .... באיחוד שבאת עם שני החבר'ה שניגנו על כלי הנשיפה.... שילוב מנצח!

yaarasta

New member
אביה

הרעיון הוא פשוט מאוד: ערב סאונדסיסטמז או אם תרצו: Sound-System Festival!!! שכולם יביאו תקליטים, אני אדאג לרמקולים.....

למעלה