שאלה לחברי ומשתתפי הפורום

שור3

New member
שאלה לחברי ומשתתפי הפורום

לעניות דעתי אין מקום כאן למבקרי העישון, בוודאי לא לקוזקים של האנטי, מנבלי הפה והוקפניים. זה חדר לאנשים שהעישון הוא תחביב שלהם אני מבקש למחק כל כניסה בנוסח של הטפה לאי עישו,ן או התערבות בעינינים של אנשים שאינם עוברים על החוק ועושים כראות עינם לעצמם, בלי לפגוע בזולת. אם יש כאן דעות אחרות אנא הביעו אותן, כדי שאדע איך לנהוג. תודה נתן

evgi ram

New member
לא יודע מה היה פה אבל אני מוכרח לגיד משו.

אני אוהב טבק על סוגיו ועוד כל מני הרגלים כאלה ואחרים שהתועלת בהם נתונה לוויכוח. גם אני לא אוהב מטיפים משום סוג שהוא, בטח לא תוקפנות קללות ונג'סנות. .......לאחרונה הופיעו בקיעים מהותיים באג'נדה שלי, כן, אני קצת חרד אבל לא באתי לקלקל לאף אחד את ההנאה. יש פה עניין של להציל נפשות, במדינה של יהודים המחוייבים אחד לרעהו קשה להמנע מהטפות, דאגות וכו', המשוואה פשוטה, ההטפות מעצבנות עשרה ומצילות אחד, זה כבר שווה. לי עשן סיגריות לא מפריע, אני עדיין מעשן. אם אני אומר משהו, זה מתוך דאגה לזולת. אנשים צעירים לא צריכים להתחיל לעשן, סיגריות זה לא דבר טוב, לדעתי יש בהם חמרים ממכרים במכוון מלבד הניקוטין, (עובדה היא ששום סטוגי לא מבטל את הצורך באיזה מרלבורו אדום לקינוח). אני מרגיש דיי מושפל בהיותי תואם את ההגדרה "מכור". אין לי משהו רע לומר על סיגרים מלבד שרציתי להזהיר את חברי הפורום משימוש בהיומידור העשוי מחומר הנקרא MDF מצופה בפורניר. החומר ידוע כמסרטן ונאסר לשימוש בחדרי ילדים למשל במדינות רבות. (כמו שאומר השלט בכניסה לאיזה חצר, "מילא הכלב, הזהר מהבעלים".) לסיכום, בוודאי שזו הפינה של כל אלה שעדיין נהנים מעישון ואין לאף אחד אחר מה לחפש כאן, בכל זאת...חובתינו לחפש היגיון וצדק גם בדברים לא פופולריים או לא נעימים לשמיעה, לעשות עם זה כראות עניינו. זה מה שאנחנו מבקשים גם לעצמינו, שיקבלו אותנו גם אם הרגלינו נחשבים ללא בריאים בעניי חלק מהאנשים. בריאות לכולם. רם

מני.ת

New member
../images/Emo45.gif

ראיתי את ההודעה שמחקת, לא הייתי בבית ולכן לא מחקתי, הקדמת אותי. ההודעה ההיא לא תרמה כלום לפורום והיתה מיותרת. אני בדעתך.

max63

New member
מטרת הפורום ברורה - מפגש דעות לחובבים. המתנגד

המתנגדים זקוקים לפורום משלהם ואז לא ישמחו לראות אותנו שם. את ההטפות שלי אני שומע מרופא המשפחה ולא זקוק לשמוע אותם במקום מפגש חברתי ובטח לא מאלמוני שיכול להיות ילד בן 10 או מבוגר ממורמר מכל סיבה שהיא. נתן - הודעות מסחריות של בעלי עניין, מטיפות בלבד או ידיעות בנושא זר לחלוטין רצוי למחוק מיד עם הופעתן.

smokeland

New member
אני איתך ../images/Emo120.gif

עוד מעט גם את האייקון של הסיגריה יוציאו מה יהיה??????? ליאור אליה "סמוקלנד סיגרים טבק ואלכוהול"

למעלה