שאלה לכולם

שאלה לכולם

מהם השירים שאתם הכי אוהבים של U2 שמעולם לא היו להיטים או יצאו כסינגלים... שלי: LOVE COMES TUNBLING ANOTHER TIME ANOTHER PLACE LOVE IS BLINDESS HEARTLAND KITE ZOOROPA

steelwater

New member
זו שאלה ממש קשה!

זה לא קשור לי למוכר או לא, אני פשוט הייתי עושה 10 הגדולים של אלה שאני הכי אוהבת או משהו כזה...

בכוונה הקשתי...

ברור לי שיכולתי לכתוב נגיד NEW YEARS DAY וPRIDE, אני מדבר על השירים הלא מוכרים או הפחות מוכרים שלדעתי הם לא פחות יפים/טובים מהמוכרים.

anatotel

New member
חשבתי על זה הרבה...

red hill mining town in a little while two shots of happy, one shot of sad original of the species love is blindness

steelwater

New member
מה שכן

שקראתי את זה ישר עלה לי לראש השיר Red hill minning town... אבל יש עוד המון!!!

steelwater

New member
המממ....

כי אין לי כוח לפרט את כל השירים האלו! ואני פוחדת לפספס שיר.

anatotel

New member
bew york

אף פעם לא התחברתי לשיר הזה, תמיד נראה לי תקוע כזה בסוף הדיסק בלי שום חיים, מן עגבוביית מילים עם כמה אקורדים לא מושקעים. האם פספסתי את קסם השיר?

steelwater

New member
ניו יורק

בהתחלה הוא היה נראה לי נחמד אבל לא התלהבי יותר מידי. אבל לפני כמה ימים צפיתי ב-DVD המדהים של ההופעה מ-בוסטון, באמת אחת ההופעות הכי טובות שלהם אי פעם. והם שרו אותו וקלטתי גם הוא מדהים! ואיך ניו יורק משפיעה על אנשים... יש כל-כך הרבה שירים, סרטים, תוכניות, תמונות, ציורים וכ"ו על העיר הזאת. "האירים מגיעים לפה כבר שנים מתנהגים כאילו המקום שייך להם" חחח אני מתה על השורה הזאת! כל-כך מצחיקה.

Hangman Jury 87

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif לגבי ניו יורק

לא שיר כל כך מיוחד אבל שיר פצצה לדעתי, מאוד מחובר אליו.

למעלה