שאלה לכל הצופים-שתפו אותנו

שאלה לכל הצופים-שתפו אותנו

מה דעתכם על הפריצה למעבדה? בעד? נגד? מה הייתם עושים אם הייתם מוצבים במקום אחת הדמויות? ובכלל בכל נושא!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo4.gif לא חושב שהייתי פורץ

בכל זאת, לא תמיד המטרה מקדשת את האמצעים
.

אני חושבת שדווקא....

אני כן הייתי פורצת כי תחשבו אמרו לכם אסור ואז עשיתם בלי רשות ונגיד הצלחתם איזה כיף להרגיש שהצלחת במשהו..... אבל בלי קשר.... לפעמים גם כיף לעשות סתם שטויות בלי כוונה ובלי מטרה....

זה גם כייף יותר.. חחח

זה כמו מתי שכתוב נא לא לדרוך על הדשא.. חחח בואו נודה.. כולנו רואים את השלט הזה.. וזה דפקה עושה לנו חשק לדרוח על הדשא.. לא משנה אם זה מעריך את הדשא.. פתאום הדשא כלכך זוהר אליך.. שפשוט בא לך לדרוך עליו.. חחח

חחח.... אתה אשכרה..

נראה לי אתה יושב כל היום וחורש בספרים משפטים חכמים... כשנמאס לך מהספרים את ההולך לTV וכשנמאס לך מהטלויזיה אתה חוזר לספרים... חחחחחחחחחח...... הרגת אותי עם הדשא.....

חחח זה לא משפטים חכמים.. חחח

כאילו אולי הם חכמים.. חח אבל הם לא מספרים.. חחח סתם זה דברים כאלה של סטנד פ שהמצאתי.. נראה לך שאני כל היום בספרים.. בספרים של בהיס אני בקושי נוגע.. חחח

הם מוזרות בצורה טוב... שלא תבין..

שלא תבין אותי לא נכון זה טוב אני עכשיו בדיכי ואתה מעלה לי את מצב הרו אז אחלה!!... בן כמה אתה???

תילמ.. תילמד כדי....

תמשיך ללמוד ואז תחזור לפורום עם היציאות ההורגות שלך וככה יהיה פחות משעמם....חחחחחחח

חחח תודה..

אבל לא חושב שזה מה שיעזור.. חח הרי אני לא יתחיל לעשות פה סטנדאפ.. חח זה פשוט התקשר לי לנושא אז כתבתי את זה..

חחח עזוב אני.....

אני מחורפנת היום למדתי היום עד 3 במכון ויצמן... אין מי מצב רוח קיצר אני בדיכי... 0כבר פחות מהבחידות שלך) והתחרפנתי בגלל חברה שלי... אם תשאל אותי מחר מה כתבתי לך היום אם אני אזכור משהו זה יהיה טוב... וסליחה אם אני עולה לך על העצבים פשוט אתה מעודד אותי וזה משמח אותי!!!!!!
-אלכס- (בת!!!!!!!!)

טימוש1

New member
../images/Emo23.gifיהונתן כנס לפה מאמיייי

אתה כזה שווה מאמי שלייייייייייייייייי 246290060 כנס לאיסקיו שיליי מתוקייי

למעלה