שאלה למבינים

אלפרדוס

New member
שאלה למבינים

אני רוצה לקנות נגן MP3 אך אין לי מושג בזה. כמה זה עולה ומיהן החברות המומלצות? מהם הדגמים הטובים? ועל מה אפשר/אסור להתפשר? תודה

weird dust

New member
עזרה בבחירת נגן

בתוך הכתבות שלנו פירסמנו מספר הסברים והמלצות, למרות זאת אנו שמחים לעזור
נגן MP3 לרוב ניקנה ע"פ הצרכים של כל אדם. * מומלץ לקחת נגן עם זיכרון בהתאם לגודל הכולל של השירים במחשב או כפול ליתר ביטחון. * חשוב לחשוב למה צריך את הנגן, לריצה, לאוטובוס, לבית, לזיכרון למצלמה לכל מה שעולה בראש. * מה הפיצ'רים עליהם אתה לא מוכל להיתפשר: רדיו, מסך צבעוני, הקלטה וכ'ו. * האם אתה חושב על נגן מסויים? יש חברות ידועות כמו CREATIV, RIO, APPLE, IRIVER, IAUDIO מקווה שעזרתי

אלפרדוס

New member
תודה אפשר עוד?

תודה שענית. אשמח לקבל קצת יותר אינפורמציה. אני צריך את זה לנסיעות וכדו`. מספיק לי 1 ג`יגה. מסך ברור שחשוב. הקלטה ממש לא כי אני מעתיק מהמחשב. שיהיה רק כמה שיותר קטן ואין צורך ברדיו. איזו חברה הכי אמינה ואיפה משתלם לקנות? תודה ושוב תודה

weird dust

New member
הרחבת תשובה

הנגנים הקנים (פלאש) נעים במגוון מחירים. אני לא ההיתי קונה את הנגנים הסינים הזולים מאוד. יש לך אפשרות של סאן-דיסק הזול והמעולה (יחסית). או אולי נגני פלאש של iRiver בהם יש גם מסך צבעוני. יש נגנים מאוד טובים (אך ניראים קצת מיושנים) של creative. אני מצרף קישורים לאתרי החברות. (אין להם ממש אתרים מיוחדים לכל נכני הפלאש אבל אפשר לשים לב לפי הגדול הזעיר יותר או לפי הכותרת)

למעלה