שאלה: למה אין בישראל סאונדים שחורים?..הא..?!

MUSIC DESIRE

New member
שאלה: למה אין בישראל סאונדים שחורים?..הא..?!

זה לא גזעני, אבל באמת שאין. ואני מתכוונת לסאונד סיסטם ולא להרכבים כמו אקסום הגדולים... מה אתם אומרים?.

DuBsYs

New member
לא מדוייק בכלל

יש כמה סאונדים עם חברה אתיופים. יש את בנג'ה מג'רוזלם קולינג יש את ג'ה-זל מליידי סלאסי יש את בלאק סטאר בב"ש ששם כולם אתיופים יש את נתן ונדה שמופיע עם ד"ר רגאיי אם נחשוב על זה שיש פה בערך 100 אלף אתיופים מתוך 7 מליון אנשים זה יצוג לא רע בכלל...

MUSIC DESIRE

New member
רציני? לא היה לי מושג...

הם מופיעים בכלל? יחסית לסאונדים שמנגנים כל הזמן כמו מיסטיקל,אבויה, רודבוי ועוד הם די בפינה... אבל טוב לדעת שיש..

DuBsYs

New member
כן, הם מנגנים

את יכולה לשמוע את בנג'ה מתקלט מחר (ראשון) ביום הולדת לבוב בבר הסירה בירושלים. ליידי סלאסי מנגנו בזמן האחרון כמעט כל שבוע באזור המרכז, בשישי הבא הן בבנימינה. אני פחות מעודכן במה שקורה בב"ש אבל מידי פעם החבר'ה שם מרימים דאנסים. בקיצור, צריך לפתוח את האוזניים כי דברים מעניינים קורים כל הזמן...

SaBaGMaN

New member
יש ומנגנים

(אני לא מבין מה זה משנה מה צבע העור של האנשים בסאונד) בכל מקרה כחלק מהקרו של ב"ש אני יכול להגיד לך שזה תקופות,אנחנו פעילים ב10 שנים האחרונות (יש חלק יותר יש חלק פחות,לא מחשיבים ניגונים במיקלטים ומסיבות בשכונה lol) הרצנו לא מעט ליינים ודאנסים,וגם ניגונים במרכז,פסטיבלים וכאלה..כולם ביחד וגם כל אחד לחוד (לא כולם מנגנים את אותם סגנונות ובאותה צורת הגשה וביכלל רצון לנגן מחוץ לב"ש או להתקדם בנושא וכו') למה לא מנגנים כמו אבויה,רודבוי,מיסטיקל יוט' או מי שזה לא יהיה? יש לא מעט סיבות..אבל אין לזה שום קשר לגזענות או משהו דומה. שבת שלום

MUSIC DESIRE

New member
באמת אין לזה קשר לגזענות.

אני האחרונה שאפילו תרמוז על זה... ירושלים זה כמו ארץ אחרת, אפילו פה בפורום כמעט לא מפרסמים על מה שקורה שם. ואין לי פייסבוק ככה שקשה לדעת על דברים שקורים בעיר הבירה שלנו. LOVE DEM ALL

למעלה