שאלה למחלקת הזרע

מצב
הנושא נעול.
שאלה למחלקת הזרע

שאלה למחלקת הזרע
העתקתי את הודעתי מפורום פוריות, אולי אקבל גם מכן תשובות שיתרמו לי : טוב, אז לאחר שלילי נוסף, או כימי נוסף (בטא 11 שירדה), החלטנו בעיצה אחת עם הרופא לעשות פסק זמן של 3 חודשים ולנסות לטפל בבעלי היקר בעזרת רפואה אלטרנטיבית (קונבנציונאלית כבר מיצינו). וכאן אני זקוקה לעזרתכן. אשמח לשמוע מנסיונכן על כל טיפול אלטרנטיבי ששיפר מצב זרע (עם דגש על הגרעין). כל ידע שתוכלו לתרום לי יתקבל בברכה. תודה מראש תמי

אני במחלקת הזרע, אבל לא ניסינו שום

שאלה למחלקת הזרע
העתקתי את הודעתי מפורום פוריות, אולי אקבל גם מכן תשובות שיתרמו לי : טוב, אז לאחר שלילי נוסף, או כימי נוסף (בטא 11 שירדה), החלטנו בעיצה אחת עם הרופא לעשות פסק זמן של 3 חודשים ולנסות לטפל בבעלי היקר בעזרת רפואה אלטרנטיבית (קונבנציונאלית כבר מיצינו). וכאן אני זקוקה לעזרתכן. אשמח לשמוע מנסיונכן על כל טיפול אלטרנטיבי ששיפר מצב זרע (עם דגש על הגרעין). כל ידע שתוכלו לתרום לי יתקבל בברכה. תודה מראש תמי
אני במחלקת הזרע, אבל לא ניסינו שום
טיפול אלטרנטיבי. לדעתי אין טיפול אלטרנטיבי שישנה את מה שהכרומוזומים קבעו
. אז אני מסתפקת בIVF. סליחה שאני לא יכולה לעזור. רחל

ריניני

New member
ניסינו אקופונקטורה

שאלה למחלקת הזרע
ניסינו אקופונקטורה
ולא עבד. זאת אומרת, עבד - דב הרגיש הרבה יותר אנרגטי וחיוני, אבל לא עשה שינוי בעניין הזרע. אבל אני לא בטוחה שאתם צריכים ללמוד מזה, כי אצלנו הבעיה חמורה יותר (אין בכלל זרע בנוזל הזרע, משיגים אותו דרך ניתוח TESE), והאקופונקטוריסט מראש היה סקפטי באשר ליכולתו להועיל. אני בכל זאת מאמינה שלרפואה משלימה יש מה להגיד בנושא פריון, גם אם לא במקרה שלנו. בהצלחה!

קראתי על תוסף שניתן להשיג

שאלה למחלקת הזרע
קראתי על תוסף שניתן להשיג
בארה"ב או דרך הרשת בשם proxeed. נדמה לי שזה די יקר אבל אולי שווה בדיקה?

מצב
הנושא נעול.
למעלה