שאלה למנהל ולכולם

ganesh

New member
שאלה למנהל ולכולם

שלום לכולם. בקיץ אני מתכוון לנסוע לידידה טובה שלי שגרה במינסוטה. אני סטודנט ומתכוון לחזור לשנה הבאה להמשך למודי באוניברסיטה. אני מתכוון לשהות שם בערך חודשיים וחצי. כבר ביקרתיבערך 5 פעמים בארה"ב ואני מאמין שלא תהיה לי בעיה להוציא ויזה. השאלה שלי היא האם החוק החדש מאפשר ויזה של עד 30 יום כבר תקף? אם לא, מתי הוא נכנס לתוקף (אם בכלל)ואם כן אז מה עושים אם רוצים להשאר יותר מחודש? בתודה לכולם...

כמה תשובות

קודם כל לא ממש הבנתי, אם כבר ביקרת בארה"ב מספר פעמים כנראה שיש לך כבר ויזת תייר? אז למה להוציא אותה שוב? שנית, החוק שמגביל את השהייה ל-30 יום עדיין לא נכנס לתוקף. לא ידוע עדיין מתי ואם בכלל הוא ייכנס, ואם מתכונתו תשונה. בינתיים כל מבקר מקבל אשרת שהייה המתאימה לצרכי הביקור שלו. במידה ומשום מה לא תצליח לקבל בעת כניסתך אשרה המספיקה לזמן שתרצה לשהות, תוהל להגיש בקשה להארכה. אם תציץ בעמוד הקישורים של הפורום תוכל למצוא לינק לטופס והוראות איך למלא אותו ולהגיש את הבקשה. לידיעתך - ברגע שהגשת בקשה, השהייה שלך חוקית עד הראשון מבין שני התאריכים: התאריך המקורי שביקשת הארכה עד אליו תאריך קבלת התשובה מה-INS בנוגע לבקשתך ל-INS לוקח בין חודשיים לשלושה לעבד את הבקשות ולכן באם תגיש בקשה לא משנה מה תהיה התשובה, שהייתך תהיה חוקית לתקופה שרצית.

למעלה