שאלה לנימוש :)

LARAS

New member
שאלה לנימוש :) ../images/Emo54.gif

אוקיי,
קראתי בכרטיס האישי שלך שבאחת ההודעות שלך הזכרת מדבקה מסויימת שלא רק מחזקת את החיבור במקום, אלא גם מפחיתה את גירוי העור בנקודה שבה המחט מוכנסת. לא מצאתי את השרשור הנ"ל כנראה שהוא כבר נמחק. אני אשמח אם תסביר לי שוב במה במדובר, מה המחיר וכו´.. ביי ביי,
לארה

LARAS

New member
אה.. ועוד משהו. ../images/Emo54.gif

שכחתי! אם נקודת הגירוי נוצרת בגלל התזוזה של המחט (או צינורית הטפלון) אז יכול להיות שמבדקת "טגדרם" פשוטה יכולה לעזור
כי המטרה שלה היא להחזיק את החיבור במקום.. ביי ביי
לארה

nimush

New member
IV3000 ללארה

שלום לארה, אין צורך בשרשור - ההודעה נכתבה בתגובה לשאלה של חן, לגבי נשירה של מדבקת ה-Silhuette. וכל הפרטים הרלוונטיים נמצאים באותה הודעה, אליה הגעת דרך הכרטיס האישי שלי. המדבקה מגיעה על הסט, לאחר שהחדרת אותו, ובעצם מהווה חיזוק נוסף. ההפחתה בגירוי היא ערך מוסף, מכיוון והחזקה יותר איתנה של הסט וה"קיבוע" שלו במקום מונעת ממנו לזוז תזוזות קטנות שמביאות לגירוי בנקודת החדירה של הצינורית. במקור המדבקה אמורה לבוא על סט רגיל (פרפר), אבל אני משתמש בה על הסילואט, וקשה לי לדמיין איך הייתי מסתדר בלעדיה (אני שונא להחדיר סטים). במידה ותרצי להשתמש בו, תשיגי אותו ואז תכתבי לי - אני אפרט לך בדיוק איך. מכיוון והבאתי סטוק מארה"ב (שגם שם דרך אגב זה לא זול) אין לי מושג מה המחיר המדוייק אבל זה אמור להיות בסביבות ה-200 ש"ח לחבילה של 50 (שתספיק לחצי שנה). זה נראה הרבה, אבל תחשבי שגם סט שנופל אחרי יום אחד בלבד רק בגלל שהזעת במסיבה או הלכת לבריכה בסופו של דבר עולה כסף, ככה שבגדול זה מתקזז.

LARAS

New member
../images/Emo51.gif

אבל.. הסט הרגיל עוד אף פעם לא נפל לי
אז אני אצטרך לשמור את המידע שלך בינתיים

למעלה