שאלה לשחקנים!!!!!

שאלה לשחקנים!!!!!

אני ראיתי "צעצוע של פסטיגל" וראיתי את גור , ספיר ורועי.... ורציתי לשאול עם כשנפגשתם לצלם את הסידרה "ראש גדול" אז עם זיהיתם אחד את השני???? פליזזזזזזז תענו לי .. גילי

תשובה

לא היינו צריכים לזהות. עם גור הייתי בקשר מאז הפסטיגל...לא קשר מי יודע מה ... אבל בכל זאת. עם ספיר היה נתק של שש שנים עד ראש גדול וכשדיברתי עם גור אחרי שעברנו את האודישנים הבנו שגם ספיר שם.

חחח אני וגילי ראינו את הפסטיגל

כי יש לי את הקלטת עוד מאז, ואתה גור וספיר ממש חמודים שםם!!!!! אתם דורשים נשיקה וחיבוק.. (וצביטה בלחי חחחח) חח הייתם קטנים כאלו.....

נו זה שהם שרים כזה.................

"החנות של מיכל החנות של מיכל" משהו כזה חחח כי זה עם מיכל ינאי כשצביקה הדר היה רע כזה שם..... נו... "צעצוע של פסטיגל"

תודה רועי.......כנס שניה.....

וואי איזה חמוד אתה שם בפסטיגל.... כזה קטן....... טוב אז היית חמוד ויש דברים שלא משתנים!!!! וכוסון ומהממם ומתוק ומושלם!!!!!!!!!! ושחקן מוכשר......

חחחחח זה אשכרה כזה רועי בגירסה

הקטנה חחחחחח אותם פנים אבל עם קוצים קטנים כאלו, שיער קצר.... ולספיר יש שיער כזה ממש ארוך והיא הייתה גבוהה... (כאילו יחסית לגיל שלה שם) ולגור יש שיער פיטריה כזה כולם שם הם עם אותם פנים אבל בגירסה הקטנה.. פשוט מותקקקק.......!!!!!!!!

חחחחחח........

לשלושתנו יש עבר בפסטיגל... רועי השתתף ב99-2000 ספיר ב2000 ואני ב99-2000-2001 עם רועי הייתי בקשר לא רציף (אני זוכר ימים שפתאום יצא לנו לדבר והוא היה אומר לי: "גור זה לא בסדר שאנחנו לא מדברים"... חחח....) וכשראיתי את רועי באודישנים לראש גדול מאוד הופתעתי וגם שמחתי שאם אנחנו נעבור את זה ביחד יהיה לנו יותר קל להתחבר... ואחרי אותה פעם שנפגשתי עם רועי הגעתי למסקנה שעד גיל 21 הוא יגיע לירח... אני מתכוון לגובה...
עם ספיר היה לי באמת נתק של כמה שנים אבל שמחתי מאוד לחדש אותו ומאוד הופתעתי ושמחתי לראות אותה בפגישת קריאה ראשונה! אח..... ימי הפסטיגל... היו ימים... חחחחח אני נשמע כמו סבא בן 80! חחחח אגב, גיליתי אתמול שאפשר לגלוש לתפוז ולפורומים דרך המכשיר הסלולרי! גם הצלחתי להוסיף תגובה! חחח...

חחחחח גוררררררררררררר

היה לך שם קול חמוד כזה וזה היה מה זה מוזרררררר קול שונה לגמרי חחחחח ואאי וספיר זכרה אתכם???????

ayeltush1

New member
אנשים התגעגעתי אליכם המוןןןןןןןןן

רועיקושששששששששש וגורוששששששששששש ואדמוש חח מתה עליכםםםםםםםםם יאאא כמה זמן לא ההיתי פה מה שלומכם?...... מי שהוא שמע מיהונתן לאחורנההההההההה?

למעלה