שאלה לתותחים

shaypaz

New member
שאלה לתותחים

ב Where the streets have no name ישנה שורה בבית השני: "I want to take shelter from the poison rain".....עכשיו לדוגמא בשיר שמבוצע בDVD של RATTLE AND HUM בונו שר את השיר עם המילים האלו אך בסיבוב ההופעות של ATUCLB השורה שונתה ובמקום המילה POISON RAIN מופיע DIRTY RAIN? מחכה לתשובה? שי

alomm

New member
אמממממ

שמתי לב שבונו לפעמים משנה קצת שירים. במקרה הזה זה ניראה לי לא עקרוני. ואממ זה שיר כל כך מדהים!

ESU Boscorelli

New member
Alomm

נכון אתה צודק ות'אמת באיזה טקס אחד הוא קצת עיצבן אותי בטקס של ה11 בספטמבר הוא שר את PEACE ON EARTH ובמקום I'M SEEK OF HEARING AGAIN AND AGAIN THAT THERE'S GONNA BE PEACE ON EARTH... הוא אמר I'M SEEK OF HEARING AGAIN AND AGAIN THAT THERE'S NEVER GONNA BE PEACE ON EARTH... אגב אולי תפנה להנהלת הפורומים שתציב אותך בתור מנהל של הפורום? זה מגיע לך

BloodyRose

New member
אוי!

בטקס ה"ממוריאל" שהיה כחודש אחרי נפילת התאומים הוא אמר There's never gonna be peace on earth והשינוי הזה כ"כ צרם!

ESU Boscorelli

New member
גם לי!

השינוי כ"כ עיצבן אותי! בשורה המקורית של השיר כנראה הוא הבין שלא יהיה שלום בעולם ונמאס לשמוע דיבורים על זה אלה הגיע הזמן למעשים אבל אז הוא שינה את זה... עצוב...

zoophisto

New member
אבל נכון

כל עוד שיש אנשים בעולם theres never gonna be peace on earth כי כל אחד נלחם על האינטרסים שלו ובגלל אדם אחד נוצרות מלחמות של עמים שלמים ואנשים מתים וכל מיני דברים כאלה שחבל ובזבוז וכאב הכול יהיה בסדר כשהשימוש בצבא יהיה ביזבוז כספי למדינה ויפסיקו משחקי הכבוד של אנשים

ESU Boscorelli

New member
אז בעצם

המשפט צריך להוית כמו במקורי seek of hearing again and again that there gonna be peace on earth

למעלה