שאלה ל"מסטר סתיו"

Noa Black

New member
שאלה ל"מסטר סתיו"

מסטר סתיו ! ידוע לכולם שאתה איש של מיקי אקרמן - המועמד לרשות המועצה. האם זה לא פוגע בניהול האוביקטיבי של הפורם החשוב הזה? לתושבך הכנה אודה נועה

Master Stav

New member
הי נועה ....ותודה

למען הגילוי הנאות חיכיתי לשאלה הזו ...תהייתי מתי היא תגיע
וברשותך ...ארחיב מעט את היריעה . הגעתי לצורן בשנת 2000 וזאת אחרי הכרות עם צורן כמי שהיה בעל חברת השמירה שאיבטחה חצי מהיושב בבנייה היום בו הגעתי היה יום האסיפה הגדולה בלב רן בנוגע לאנטנות .... השארתי את המובילים עם זוגתי והלכתי לפגישה...והצטרפתי ... כלומר מאחורי 8 שנים של הכרות עם המערכת ....עם האנשים ועם מי שעמד בראש מטה המאבק איש שהפך עם הזמן להיות חבר מזה שנתים שאני מציק למיקי לרוץ לראשות המועצה מתוך הבנה שהוא הוא האיש המתאים לתפקיד הן מבחינת היושרה שלו, הן מבחינת היכולת לגעת בעיקר ולא בטפל והן בגין ההכרות עם פועלו שתמיד היה ללא תמורה ואחרון חביב מהיכרות עם התנהלות של המועצה ב5 השנים האחרונות והידיעה שלולא מיקי שעבר לאופוזציה לפני כ3 שנים כלום לא היה זז והנזק שנגרם ליישוב היה גדול פי כמה וכמה .... אני אכן איש של מיקי אקרמן מאמין בו וביכולתו לנהל את יישוב ....מצד שני ...אין לי לא היה לי ולא תהייה לי שום פוזיציה ( תפקיד ) ברשימה למועצה כלומר ...אין לי כוונה לקחת תפקיד רישמי מה שמעמיד אותי ואת הלשון הפולניה ( מבטן ולידה ) לטובת האינטרס הציבורי מבטיח שלא אחסוך במחמאות אם יההי צורך כל שכן בעקרבים אם יההי צורך .... אשמח אם המתמודדים האחרים ובאי כוחם ימצאו את דרכם לפורום הזה .... יש פה מקום בו לא תהייה צנזורה למעט אם יהיה לשון הרע ....מכל כיוון !!! לזה לא תהייה לי סבלנות מכל סוג שהוא הפורום הוקם בכדי לתרום ליישוב ולא בכדי לשמש ככר ניגוחש ל מועמד כזה או אחר .... ולגבי אוביקטיבות ....
ימים יגידו ....אני מאמין שכן . יום טוב ותודה על השאלה החשוב לטעמי

../images/Emo47.gifנוסח כראוי../images/Emo118.gif

האובייקטיביות שלך כבר הוכחה לי מהקמת הפורום - מקריאת הודעות שלך, ואני בטוח שבהמשך זה רק ימשיך להתבסס.

ביפו

New member
תודה על ההסבר הממצה- עכשיו ברור לי מדוע אתה

מנהל הפורום הזה. מסכים עם היושרה שלך. מאחל לך הצלחה גם בעבודתך. כל הכבוד.

למעלה