שאלה מועתקת מפורום אחר

Alfa156 GTA

New member
שאלה מועתקת מפורום אחר

אז ככה, אני אופנוען. (ובואו לא נפתח את נושא אופנועי השטח שוב ) לפני שנה רכשתי אופני MONGOOSE HARD LUCK חדשות, שחשבתי שיתאימו לי לדרישות, דיי מהר נוכחתי לגלות שהם כבדות מאוד, שאני לא בכושר רכיבה בשיט, ושאני מסתדר איתם רק בירידות. השלב בין הקניה (קניתי חדשות) והמכירה , היו קצרים - כ6 רכיבות. (ומכירה בחצי מחיר...) כיום אני חושב שאני יותר מפוקס במה אני רוצה, אז אשמח למעט עזרה. אני מדבר כרגע על סינגלים, אותם הסינגלים שדיברתם עליהם פה, ואותם הסינגלים שאני עושה עם האופנוע, התקציב הוא דל - מסיבה אחת - שיש לי הרגשה שגם זה יהיה קצר כמו פעם שעברה, אז בשביל להגיד הנה ניסיתי - הקצבתי כ3 אלף שח. חבר טוב מוכר GT IDRIVE 5 3.0 שנת 2006, שנרכבו בערך את אותה כמות הפעמים שאני רכבתי על המונגוס שלי.. קראתי ביקורות בארץ ובחול, ואשמח לשמוע את דעתכם בנושא. אגב אותו החבר קורא פה גם ... השאלות הם: 1. האם במחיר 3K אפשר להשיג משהו טוב יותר? קחו בחשבון שהGT עם כמעט ח-ד-ש-ו-ת נראות ומתנהגות בהתאם. 2. מה לגבי האמינות? קראתי לא מעט דברים לא מחמאים בנושא מנגנון הIDRIVE של 2006 3.0, רעש במיסבים וטיפולים תכופים. כל טיפ יתקבל בברכה, תודה מראש!

nintense

New member
אם תרכב 6 רכיבות אין לך מה לדאוג...

מעבר לזאת, 3 ש"ח זה תקציב דל גם לאופניים משומשים, אז אל תצפה ליותר מדי. אני במקומך הייתי רוכש זנב קשיח.

למעלה