שאלה מיוחדת לחברי הפורום!

Roy1232

New member
שאלה מיוחדת לחברי הפורום!

אני רועי מפורום קולדפליי, וחשבתי - למה לא לשמוע קצת U2? אז אני צריך המלצות שלכם - מאיזה אלבום כדאי להתחיל? מה השירים הכי טובים? ומאיזה אלבום לקוח Electrical storm?

Hangman Jury 87

New member
מאיזה אלבום

זה ממש קשה, אבל אני ממליץ מאוד על War, אלבום ענק לדעתי. קח כמה שירים טובים: With Or Without You One I Still haven't Found What I'm Looking For Gloria I Will Follow New Year's Day (האהוב עליי שלהם נראה לי) Angel Of Harlem Pride Sunday Bloody Sunday Red Light Beautiful Day Wild Honey New York (שיר ענק!!)

dr evil1

New member
Electrical storm לקוח מהאסוף

של שנות ה-90 (1990-2000) יחד עם the hands that built america. אלו שני סינגלים שיצאו רק לאוסף הזה ולא לאלבום אחר. תקנו אותי אם אני טועה...

OrlyNL

New member
קשה להמליץ על דיסק ספציפי

אבל בתור התחלה הייתי הולכת על Joshua Tree, שמסתמן כדיסק האהוב על רוב חברי הפורום.

steelwater

New member
ROY1232

שלום!:) טוב, דבר ראשון אני רוצה להגיד שאני הפוכה ממך. אני התחלתי אם U2 ואחריהם התחלתי לשמוע את Coldplay:) האמת היא שבניגוד אליך לא התחלתי לשמוע אותם בגלל U2:) Coldplay להקה מעולה! התאהבתי בהם מהאלבום השני והמדהים שלהם וקניתי דם את האחרון שלהם והוא גם מעולה. Coldplay נהיים יותר ויותר דומים ל-U2. לפחות באלבום האחרון שלהם הם ממש דומים! אם אהבת את X&Y אז אני ממליצה לך על All that you can't leave behind כי אני רואה באלבומים האלו הרבה דימיון. חוץ מי זה שווה להתחיל עם Acthung baby ו-The Joshua tree! אני מקווה שתהנה יעל

רק שתדע קולדפליי מושפעים מאד מU2

אני שומע את זה אצלם במיוחד באלבום האחרון, בצורת ההגשה, הנגינה, האטמוספירה, זה מורגש ומתורגם יפה לסגנון של קולדפליי. אלבום מומלץ THE JOSHUA TREE, לדעתי מרתק לשמוע את כולם, במיוחד התחלה עד היום איך הסגנון שלהם התפתח והתגבש ועדיין ממשיך, איך צורת הנגינה התפתחה, הסאונדים, השירה והקול של בונו שהשתנה ונהרס קצת.

כמה שזה מצער זו עובדה

מאז BOY ועד היום הקול של בונו נעשה הרבה יותר עבה, מחוספס, צרוד, הוא כבר לא מגיע לאותם טונים גבוהים, העוצמה גם ירדה, הוא נשמע פחות אנרגטי, יותר עייף..., נכון שלקול המחוספס קסם משלו, נכון שבונו למד עם השנים להשתמש בקול וביכולת תוך התחשבות במגבלות יותר טוב, אבל בסופו של דבר זה לא מה שהיה (מה לא הייתי נותן כדי שהייתיי יכול לשמוע את בונו מגיע לגבהים של I'M WIDE AWAKE!!!, של השיר BAD, או IN THE NAME OF LOVE! של PRIDE, מה לעשות, הוא כבר לא יכול...) נכון הוא עדיין נשמע טוב, הרגש ולב הענק ממלאים תפקיד חשוב, עדיין שןמעים את הPASSION שלו, עדיין פרפורמר ענק, אבל מה לעשות, שנים של הופעות, שימוש כנראה לא הכי נכון במיתרי הקול, הגיל וכנראה הגורם העיקרי - סיגריות, עשו את שלהן, חבל...

למעלה