שאלה ממישהי מבולבלת

egg13

New member
בייבי את בדרך אלינו

ממש אבל ממש אין פחד. אם זה יתקדם ,נבדוק את זה ואם זה זה,אז בשמחה. פשוט עד היום זה לא קרה.

heli64

New member
וואוו

דברייך כל כך מדויקים, הם מאירים את המסע הזה באופן שחייבות לעשות חושבות לפני הכול --- לי עזרת, תודה! חלי

nuritpm

New member
מקסים! לאהוב את האשה ולא...

אהבתי כל מילה, באמת כל כך מדוייק וחכם. התלבטות מחשבתית פנימים שצצה מדי פעם, האם אני מתרגשת מהקטע או ש... ואז אני רואה את האשה שלי ברגע מסויים, באור מסויים, והכל ברור ונכון ואין שאלות או התלבטויות כאילה. ואני אומרת לה ברגע של חולשה :"אני כל כך לסביט!" מרגישים את זה מבפנים, סוג של חיבור לסנטר הריגשי שלנו, כמה שרגעים כאילה נדירים ויקרים... שולחת חיבוק, מגיע לך, הייתבמקום הנכון, ברגע הנכון, תודה שהיית שם בשבילי!
נורית

egg13

New member
שאלה ממישהי מבולבלת

שלום לכולכן. מזה מספר חודשים אני "עוקבת" אחרי הפורום. אני בת 40 וקצת נשואה+,עד לא מזמן חיי זרמו על מי מנוחות יחסית. לפני מספר חודשים בעודי הולכת ברחוב כרגיל במסלול היומי שלי ,מבטי נתקל במבט של אישה ומאז חיי כטלטלה. האשה שנתקלתי במבטה היא אישה בסביבות גיל ה-40 + 2 בנות ,אשה שאני מכירה בשלום שלום מזה שאנחנו גרות במרחק לא רב זאת מזאת .מאז ניסיתי לתפוס איתה שיחה ברחוב ואכן הנסיון צלח. (במקביל גילתי שהיא לסבית מוצהרת שחייה לבד עם שתי בנותיה.אפילו שנאמר לי שבתקופה האחרונה היא בענין של "גברים".) בתחילה הרגשתי שכמו שאני מעונינת לפתוח בשיחה גם היא בענין ומחפשת אותי ,ואכן במספר שיחות ברחוב,ואפילו שיחה אחת שערכה יותר משעה הצלחנו ליצור קשר.השיחות היו כמובן שיחות רגילות אפילו בנליות,אבל בכל זאת שיחות. בשבוע האחרון נפגשנו באקראי פעמים והאשה היתה "לא נחמדה" בעליל ואפילו מגעילה. מה שמדהים שהאשה הזאת היא ההפך מכל מה שאני מחפשת באדם ,החל אפילו מהמראה החיצוני וכמובן בכל מה שהיא מאמינה וחייה לפיו. אבל ,לצערי או לשמחתי אני לא מצליחה להוציא אותה מהראש. מה אתם ממליצות לעשות. תודה ונעים להכיר

frust

New member
אולי

לפני שאני עונה, אני אשאל שאלה מכוונת: מה לדעתך קורה לה, ללסבית המוצהרת שפגשת? מה קורה לה מולך? מה קורה לה בחיים? (כי כתבת משהו על התקופה האחרונה ועל גברים) מה את מעוררת בה לדעתך? האם זה אותו דבר שהיא מעוררת בך? על מה מעיד היחס הלא נחמד שנתנה לך בשבוע האחרון זה על מנת למקם אותה ועל מנת לעזור לך להתמודד עם עם ה"לא להוציא אותה מהראש" ולהפריד בין מה שאת מרגישה ובין מה שעובר עליה ולעזור לבלבול להסתדר טוב שבאת

egg13

New member
שאלה-קצת מבולבלת

תודה. אבל האמת ,אין לי מושג ואין לי שום תחושהו בדר"כ אני לא טועה בתחושות. לגבי מה שקורה לה בחיים,אין לי שמץ של מושג וגם אין לי איך לברר. אבל ,אולי את צודקת ואולי גם אני מעוררת בה משהו והיא פשוט מעדיפה לא להתקרב. אפשר להבין ,אני נשואה ,אני מתארת לעצמי שהיא אפילו מזהה את בעלי ברחוב,כי הבנות שלנו מכירות. ולפעמים הכי טוב לא להתקרב יל מנת לא להפגע. ואולי סתם היתה לי תחושה שהיא בענין והיא לא. יום טוב

frust

New member
אז כן

יכול להיות שהיא לסבית שעכשיו החליטה לבדוק את האופציה הגברית יכול להיות שהיא לסבית והיא לא רוצה להסתבך עם נשואה יכול להיות שהיא לא רואה בשכונה כר לפעילות רומנטית - כמו הרבה לסביות שחיות רק חלק מעצמן בכל מקום יכול להיות שהיא בקשר שאינך יודעת עליו יכול להיות שהיא מרגישה דווקא משהו אלייך וממך והיא מתרחקת כדי לא להסתבך רגשית בנתוני פתיחה מסובכים יכול להיות שהיא תקועה. אבל מה קורה לך?מה מתעורר מולה? סקרנות? משיכה? התאהבות? גילוי? הרפתקה? איפה את?

egg13

New member
אז כן?

מה קורה לי? סקרנות-מאד. משיכה-כן. התאהבות-לא. גילוי-אולי. הרפתקה -לא. בכל מקרה לא הבנתי למה התכוונת בשורה הבאה: יכול להיות שהיא לא רואה בשכונה כר לפעילות רומנטית - כמו הרבה לסביות שחיות רק חלק מעצמן בכל מקום( שכונה זאת לא המילה המתאימה,באזור זה יותר נכון ) תודה

frust

New member
לסביות

חיות אחרת בתוך הקהילה הגאוגרפית שלהן. גם אם הן מאוד מעורבות סביב חינוך הילדים או מתנדבות לועד הבית, יש חלק שאינו בא לידי ביטוי בסביבה הסטרייטית שלהן גם אם הן מחוץ לארון זה לא מה שיודעים השכנים על הזהות שלה אלא גם היכן היא פעילה רומנטית והפעילות הרומנטית, נעשית בזירות הקהילה האחרת,המגדרית זאת היתה הכוונה, לסמן משהו על הפיצול הלסבי.

heli64

New member
היי egg13

מסתבר שגיל ארבעים מזמן הרבה שינויים, לפעמים הם חולפים לפעמים הם מהותיים. אין ספק כי אם את לא מצליחה להוציא אותה מהראש היא או שמא מצבה מעוררים בך עניין רב. השאלה היא...אם היא לא הייתה לסבית מוצהרת האם גם אז "המבט שלה" היה מטלטל את חייך? וזאת לאור העובדה שציינת כי היא היתה "לא נחמדה בעליל ואפילו מגעילה, יתר על כן כתבת שהיא ההיפך מכל מה שאת מחפשת באדם. חלי

egg13

New member
הי heli64

הי, לפני זה לא ידעתי על היותה לסבית. בגלל זה הכל מוזר לי, אבל אתן לזמן לעשות את שלו ונראה לאן זה הולך.

heli64

New member
אז...

זו "האישה ולא הרעיון..." :) כמו שהגדירה lemon pei אם כך, שווה לבדוק לעומק העניין : מה יש בה שכל כך מטלטל את חייך ומה המשמעות של "הטלטלה" הזו בחיים שלך? אולי שווה גם לפתוח איתה שיחה על זה... מי יודעת? [בוודאי יש הסבר לשינוי ההתנהגותי שלה] ישירות וכנות עשויים לפעמים, על אף הקושי, להפתיע בגדול וגם להשתלם. כך או כך...תמיד שווה לתת זמן לעשות את שלו, אם כי יש נשים שמעדיפות ליזום ולהיות שותפות פעילות למה שעתיד להתרחש בחייהן. תודה ששיתפת חלי

egg13

New member
אז

תודה על העצה. אבל אין באפשרותי לבדוק את זה איתה.מסתבר שאנחנו מכירות טוב מספר אנשים ( כל אחת מהצד שלה ).ולא נראה לי נכום לפתוח את זה. אבל אני מאמינה שאם משהו צריך לקרות בסוף זה קורה.

למעלה