שאלה ממש חשובה........

Randyael

New member
שאלה ממש חשובה........

מתישהו בסדרה הזאת בריאן מתכוון לדפוק את מייקי??????????????????????? זה נושא מאוד מעורר תמיהה בכל העונה הראשונה זיבלו לנו את השכל על כמה שהדגש פה הוא על היחסים בין מייקי לבריאן ועל מתי הם יידפקו אחד את השני והכל....אבל מה קרה עכשיו...ג´י נכנס לתמונה ועשה בלאגן ולא מזכירים את זה אפילו.... למרות שאני מתה על ג´י וברי אבל זה עשה משהו לסדרה כמו בפרק שאבא של ברי מת והוא רצה לדפוק את מייקי ומייקי סירב בטח בפרק האחרון של הסדרה שהם יידעו שהכל ייגמר (אמן שלא) הוא ידפוק אותו והכל ייגמר

נו, ודאי

בריאן&מייקי הם כמו דוסון&ג´ואי כאלה רק שכאן בריאן ממורמר, ציני בטירוף, מסרב להתאהב, ומתנשא. ולעומתו מייקי מבולבל, להוט לקשר, לא יודע מה הוא רוצה, וחושב שהוא נחות כזה יותר מכולם. ועם שתי דמויות בעיתיות כאלה, שום דבר לא פשוט. אך כמובן זה ברור שבפרק האחרון של הסדרה, אבל ה*ממש-ממש* האחרון, ההוא שאנחנו מקווים שהוא יגיע רק בעוד הרבההההה מאוד זמן - בריאן&מייקי ידפקו אחד את השני כמו זוג שפנפנים של אנרג´ייזר בבוקר אביבי חמים. מובן... זה פשוט ברור שהם נועדו זה לזה. שני משוגעים...

עם כל הכבוד

אני נאלץ לבקש ממך לשמור על השפה... הודעות עם תוכן בוטה מידי יאלצו אותי למחוק אותן....sorry...פורום מלא ביטויים בוטים מידי הוא לא מקום שכיף לגלוש בו....

אני דווקא חושבת ש....

שבריאן ידפוק את מייקי אבל אל בסוף של הסידרה אלא באמצע ואז אחרי שהוא ידפוק אותו הם יהיו ביחד אבל בסוף בריאן יבין שהוא אוהב את ג´סטין...וזה יגמר שג´סטין ובריאן יהיו ביחד בגלל שזה יותר מדי צפוי שבריאן ומייקי יסיימו ביחד...

אני17

New member
טוב אז ככה

זה ברור שבריאן באיזה שלב ישכב עם מייקל!! ואז כל המתח הזה בינהם יגמר ובריאן וגסטין יהיו בסוף ביחד!! כי הרי רוב האנשים רוצים שזה מה שיהיה....

Angel Girl1

New member
אני חושבת שהבקשה של אבי היתה ברורה!

הוא ביקש שפה נקיה! זה לא פורום: קללות וביטוים גסים. זה פורום הכי גאים שיש. שמרו על השפה בבקשה... אני לא חושבת שאבי צריך לבקש את זה שוב... מור

צודקת מור../images/Emo45.gif

אגב... צהריים טובים וחמימים לכם

גם אני חושבת ככה....

זה ברור שבאיזשהו שלב הם יז... לא נראה לי שהם יהיו ביחד אבל אם הם יהיו אז...
וזה ברור שג´סטין יהיה עם בריאן בסוף! בריי וג´יי לנצח!!!

לא, הם לא!!! ../images/Emo10.gif

בריאן ומייקל לא ישכבו כי זה יהרוס את כל המתח ביניהם...... זה לא עובד ככה! זה יהרוס את כל הסדרה!
והיה פרק שהם היו כמעט אם אני לא טועה.. (או שזה היה בבריטית...
)

בעונה הראשונה...

בעונה הראשונה הם שכבו... אם אני זוכרת נכון.. בפרק שבו מייקל(נדמה לי) הסתכל על התמונה מהעיתון.. וזאת בעצם הייתה הפעם הראשונה ולדעתי היחידה שהם יהיו ביחד. כמו שמישהו\י אמר\ה פה... הם ידידים... לא יותר מזה.. לדעתי הם לא יחזרו לשכב גם.. אבל לכו תדעו.. אולי התסרטיאים עוד יפתיעו אותנו..
שווה להמשיך ולראות את הסדרה

resputin

New member
הם לא שכבו;

והם גם לא ישכבו, אלא אם בפרק האחרון. למה? כי על המתח הזה משתמשים בוני הסדרה למשוך עוד צופים, לעקוב אחרי ההתרחשויות. אם יורידו את המתח.. ילכו להם כמה צופים.

למעלה