שאלה מעט דחופה :)

שאלה מעט דחופה :)

מועדון הראסטה (בת"א) פתוח היום? למישהו יש הטלפון שלו? מה הכתובת המדויקת שלו? או שיש מסיבת רגאיי באזור? פאב טוב שמשמיע? אשמח אם מישהו יוכל לענות לי על השאלות או על חלק מהן :) סוף שבוע של אור ואהבה :)

תשובות חלקיות

אין לי מושג אם יש משהו במועדון הראסטה היום. אני כן יכול להגיד לך שהוא נמצא ברח' הרכבת 36, אבל למיטב ידיעתי המסיבות שם זה בד"כ במוצ"שים ולא באמצע שבוע... לצערי (ולצערך) לא ידוע לי על אירועים הערב באיזור ת"א. באתר הרגאיי פרסמו על פסטיבל הדיג'ירידו בחורשים, שזה דווקא די קרוב אליי אבל לא נראה לי שאמצע את עצמי שם... ויש את ההופעה של לוס כפרוס בירושלים, אבל זה קצת רחוק לך לדעתי :) שבת שלום ענבר וכולם!

יש חמישי-שישי אמהרית ב'ראסטה'..

וכל מוצא"ש שני הופעה של טוני.. שבת שלום

xXx Shiraz xXx

New member
ויש היום בחווה של אליק במכמורת אבויה סאונד

ועוד משהו "אפריה-ג'מייקה" משכזה

tabasco11

New member
אם אתם מחפשים מקום נייס ליום שישי

יש את הפאב של טדי [המוכר בחנות של האתיופים בתחנה מרכזית] מקום שנקרא gauliani וזכה לכינוי של רודבוי סאונד gully anny אחלה אווירה, דאנס בר עם רחבה קטנה לריקודים, מוזיקה- אם באים מוקדם יש רוטס, משם דאנסהל וטיפה היפ הופ, אחלה מקום להעביר לילה בלי דאנסים... ליאור הדר מנגן שם, ואיתו עמנואל [עובד זר אחד שבא למד מן כל הזמן], במקום ממש נמצא חצי דקה מהראסטה פאב, בדיוק בין הראסטה למסגר...

תודה רבה לכולכם :)

היום כבר לא יצא, כשחזרתי העירה מצאתי את החברים גמורים :)) אבל המידע הזה יהיה שמיש בהחלט בהמשך... לילה טוב :)

למעלה