שאלה מעניינת

שאלה מעניינת

היי לכולם. אני אפתח בהתנצלות על זה שאני לא כותב פה הרבה פשוט אני עסוק במליאת פתיחה של מועצת הנוער וגם בבגרויות אז אחריי הלחץ אני מקווה שיהיה לי יותר זמן לרשום . השאלה שלי היא כזאת: מיהו איש/אשת השנה שלכם מכפר סבא ולמה? יום טוב אמיר

tamas216

New member
לא יודע אם איש השנה...

אבל בהחלט אחד המועמדים המרכזיים הוא אלי אוחנה, אומנם לא כפר-סבאי אך עדיין קשור באופן ישיר לכפר-סבא ולכן ראוי להחשב מועמד. לכדורגל משמעות מאד גדולה בכפר-סבא (כמו בכל הארץ ובעצם בכל העולם כמעט) וההצלה של הפועל כפר-סבא בסוף העונה שעברה (בעצם תחילת השנה האזרחית 2006) לפי דעתי הייתה משמעותית לעיר, למען האמת אם זכרוני אינו מטעה אותי אפילו בפורום הזכרנו אותה. בכל מקרה, לרוב אני לא תומך גדול בהצבת אנשי ספורט בראש רשימות כאלו, אני חושב שעם כל החשיבות של הספורט ישנם דברים משמעותיים בהרבה, אבל אם להגיד את האמת, הפעם לא מצאתי הרבה דברים כאלו, אולי פתיחת תחנות הרכבת... לא יודע, אשמח לשמוע דעות נוספות.

שאלה מצוינת...

מבחינתי איש השנה הוא בטח איש שאני כלל לא יודעת עליו, כזה שמתנדב ועושה בשקט בשקט ולא בשביל לקבל תודה אלא רק כי חשוב לו. אז אותו אחד הוא איש השנה שלי.

ba r2 0 1 0

New member
איש השנה...

אז לצערי, אני לא מכיר את כל מי שפועל בכפ"ס, ולכן אני לא יכול להחליט מיהו איש השנה בעיר בשבילי. יש להעריך כל אדם שפועל למען העיר. אני מכיר כל כך הרבה אנשים שמשקיעים את כל הלב שלהם בנושאים שונים שקשורים בעיר (במקרה שלי אני הרוב בנוער, אבל לא רק), וכל אחד מהם עושה את העבודה הכי טובה שהוא יכול בעניינו. אז לא עניתי כל כך על השאלה.... אבל זאת באמת שאלה קשה

למעלה