שאלה נוספת!

Jude Lennon

New member
שאלה נוספת!

מה השיר האהוב עלייכם???? אני הכי אוהב את Stop Crying Your Heart Out (אפשט הפרפר)

פולי3

New member
הווו, אכן תלוי במצברוח. אבל !

אם זה יהיה השיר שאני אשמע בלופים, זה או Live Forever או Morning Glory.

emma radcliffe

New member
../images/Emo72.gifנמנמ.. יש יותר מידי../images/Emo3.gif

בינתיים אני תקועה עם All arounfd the world.. אבל זה בהחלט משתנה עם מצבי הרוח
מממ ופעם הבאה שאתם שומעים את stop crying your heart out תדמיינו שהארי שומע את זה בדרך חזרה הביתה ברכבת בספר החמישי אחרי שסיריוס מת
עצוב. מיה הדביקה אותי:/

RoadBoy

New member
OMFG!

Stop Crying Your Heart Out!!! אני כל כך כל כך אוהב את השיר הזה!! שמעתי אותו פעם ראשונה באפקט הפרפר...ולא ידעתי של מי זה...יום אחרי ראיתי MTV ופתאום שמעתי את זה...אין זה גורל! זה חייב להיות! מאז אני שומע את השיר הזה בלופים כל פעם שאני עצוב וזה...

S m e l l y Cat

New member
Don't Look Back in Anger../images/Emo108.gif

The Importance of Being Idle Stop Crying You Heart Out[עוד לפני אפקט הפרפר
] Let There Be Love Wonderwall [סליחה על הרשימה
אין לי אחד אהוב]

Tornable

New member
פורום נחמד

It's gettin' better (man!!) live forever (כמובן) slide away השיר האחרון בדפנטלי מיבי she's electric some might say up in the sky בקיצור, דפנטלי מייבי באמת ראוי לתואר האלבום הכי טוב ב20 השנים האחרונות, וגם למורנינג גלורי לא חסר

פולי3

New member
Slide Away../images/Emo99.gif. התחלתי להבין את

הקסם האמיתי שלו אחרי שהשאלתי את הדיסק לבן דוד שלי P: והוא אמר שזה השיר הכי טוב בדיסק.

poohandme

New member
../images/Emo115.gif../images/Emo103.gifP:

רק אני לא ראיתי את אפקט הפרפר?
זה משתנה...אבל כרגע זה the masterplan rockin' chair ו- wonderwall

יפאט

New member
מממ...

שלי זה סטופ קריינג ןמג'יק פאי ליטל ג'יימס סאנדיי מורנינג קאל ויש עוד המוןהמון אבל אני אחסוך מכם :] (סליחה שיצא עילג בעברית, אין לי כוח לכתוב באנגלית)

O L i T

New member
Don't Go Away

Go Let it Out All Around The World Wonderwall Let There Be Love Stop Crying Your Heart Out

למעלה