....שאלה... ספויילר לרשומות

XiluminatiX

New member
....שאלה... ספויילר לרשומות

עכשיו סיימתי את הספר דור ההמשך (ספר חביב משלים כמה פערים אבל לא חשוב מאוד להבנה של העניין), בסיפור האחרון, אם מישהו קרא, של גילתאס, דאלאמר אומר שפורתיוס היגלה אותו מסילבנסטי לפני עשרים שנה או משהו כזה, אבל איך יכול להיות שפורתיוס היגלה אותו אם פורתיוס בכלל קואלינסטי, אז נכון הוא התחתן עם עם אלהנה אבל זה אחרי ההגליה של של דאלאמר. בנוסף ידוע שדאלאמר בכך שהוא לובש את הגלימות השחורות הוא סוגד לאל הקסם האפל נויטרי אבל במקרים רבים בספר דאלאמר מדבר כאילו הוא בכלל סוגד לטאקיזיס, האם יכול להיות שהוא יסגוד לטאקיזיס ועדיין יקבל את הקסם של נויטרי? דבר דומה לזה קרה עם אריאקס שנאמר שהוא יכול להשתמש בקסמים למרות שהוא סוגד אך ורק לטאקיזיס.

אוסמריל

New member
הוא לא סוגד לטאקיזיס

ולגבי החלק הראשון תקרא את דאלאמר האפל ותבין.

Guybrush Marley

New member
הוא יכול לסגוד לטאקיזיס../images/Emo118.gif

ולקבל את הקסם של נויטרי לקוסמים אין התנייה של אמונה באלים בכדי לקבל את הקסם שלהם, בניגוד לכהנים. המגבלה שלהם היא שינון הקסמים, כמו שמזכירים בדמדומי סתיו אם אני לא טועה.

XiluminatiX

New member
ספויילר לנשמות

אבל אז מה קורה במלחמת הנשמות כשאין את האלים אז גם אין קסם?

Guybrush Marley

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo118.gif

בטח שיש קסם, הוא פשוט דועך, כי הנשמות שואבות את כולו בשביל לחזק את הכח של טאקיזיס.

XiluminatiX

New member
../images/Emo58.gif

אה אוקיי. אז איך נוצר הקסם הפראי? ~וואיי אני לא זוכר כלום מנשמות~

Guybrush Marley

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo118.gif

גם אני לא זוכר הרבה, אבל אם אני לא טועה זה משהו שטאקיזיס יצרה.

אוסמריל

New member
../images/Emo58.gif הסבר

במלחמת הנשמות אין את הקסם הרגיל. למה? כי טאקיזיס גנבה את העולם. מה שגרם לכך שהיא האלה היחדיה ואין את אלי הקסם שיתנו קסם. הקסם הפראי וכוח הלב הוא קסם שטאקיזיס נתנה/יצרה.

Guybrush Marley

New member
לא נכון../images/Emo58.gif../images/Emo118.gif

יש את קסם, הוא פשוט דעך, וזכור לי גם מצב שהם רואים את הנשמות גונבות את הקסם.

למעלה