שאלה על אירלנד

Flight Freak

New member
שאלה על אירלנד

אהלן, האם ידוע למישהו מאיזה גיל מתירים מכירת אלכוהול באירלנד?

jonbaum

New member
מכירה או קניה?

אם קניה, אז 18. אם מכירה, אז אין לי מושג, אבל סביר להניח שגם 18.

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifכמו הרוסים../images/Emo12.gif

כמובן לא לקחת ללב אם ישנם רוסים בסביבה...

thesheep

New member
זה מצחיק

אבל רוב הרוסים שאני מכיר לא מעזים לגעת בוויסקי. הם כל כך רגילים לשתות וודקה שהחריפות וה"ספייסיות" שלו שורפים להם את הגרון.. נו שוין, כאילו שוודקה היא שיא הצלילות.. :)

Fozzie

New member
../images/Emo80.gifאבל שניהם שותים

בירה בארוחת הבוקר....

jonbaum

New member
לא שותה לא את זה ולא את זה

אז די אין לי מושג על מה אתה מדבר.....

thesheep

New member
זה מה שהתיירים חושבים

אני עוד לא ראיתי עד היום אירי שותה בירה על הבוקר. ובמיוחד גם לא אוכל את הfull irish breakfast. תקנו אותי אם אני טועה.

jonbaum

New member
לצערי אתה טועה

(הלצערי מתייחס לבירה). בחודש יוני טסתי לאנגליה בשביל איזה כנס. הטיסה היתה בסביבות 9:30 בבוקר, וכשהסתובבתי בלאונג' ב-8 הרבה חבר'ה היו כבר ממש שקועים בפיינטים שלהם. פשוט בא לי להקיא. בקשר לאייריש ברקפסט, אני לא מאמין שיש מישהו שאוכל את זה כל יום, אבל יש שאוכלים כפינוק של יום ראשון בבוקר, ויש שמכינים מדי פעם. מבין האנשים שסביבי, אוכלים כזו ארוחה בערך פעם בשנה (ואני ביניהם), אולי באיזה טיול או בזמן חופשת קיץ. אבל גם אז רק קצת בייקון, נקניקיה או שתים, וביצה. אף פעם לא פודינגים ושאר זוועות.

thesheep

New member
אבל אני מדבר על שתיית בירה בארוחת הבוקר

ממש כמו בספרים ובעלונים - אירי שמתעורר, עושה לעצמו בייקון אנד אגז ומוציא מהמקרר בקבוק גינס ושותה יחד עם כל הסיפור הזה. אני עוד לא נתקלתי.

jonbaum

New member
בזה באמת לא נתקלתי

אבל הביטוי a liquid breakfast בהחלט קיים. אבל אולי זה שייך לעולם האגדות, כמו ה"עובדה" שאירים אומרים top of the morning

jonbaum

New member
מאוד יכול להיות

הרי אם תחפש ארץ בה הקולינריה יותר זוועתית אפילו מאירלנד, בטוח שסקוטלנד תהיה התחנה הראשונה. הרי שם אוכלים deep fried mars bars וזאת לא אגדה.

thesheep

New member
מה??!?

Deep Fried Mars Bars??? על זה עוד לא שמעתי ואני מקווה גם לא לראות. אלוהים אדירים.

למעלה