שאלה על באפי - הקומיקס

kranksta

New member
שאלה על באפי - הקומיקס

שלום לחובבי באפי, לאחרונה התחלתי לראות מחדש את כל הסדרה בדי וי די, וההנאה גדולה. אני עכשיו בעונה השניה. במקביל החלטתי שהגיע הזמן לקרוא את הרומנים הגרפיים של באפי, אבל אני רואה שיש מלא! יש את באפי הרגיל, יש אנג'ל, יש ספייק, יש טיילז אוף סליירס, טיילז אוף ומפיירס ועוד ועוד. יש לכם המלצה איפה להתחיל? מה הסדר הרצוי לקרוא אותם? תודה! נועה

גלבטרון

New member
יש לך מס' אפשרויות

אתה יכול לקרוא את הקומיקסים שמרכיבים את "עונה 0" (היות ואמרת שכבר ראית את כל העונות שכן מומלץ לקרוא עונה זו אחרי עונה 5). אתה יכול לקרוא את עונה 8 של באפי או את פריי (אם עדיין לא קראת) - בכל מקרה מומלץ לקרוא את פריי לפני עונה 8 (ואם אפשר למי שעוד לא צפה גם לפני עונה 7). אם ראית את כל פרקי אנג'ל אתה יכול לקרוא את עונה 6 אך אם אתה רוצה לקרוא את כל הקומיקסים של באפי לפי סדר כנולוגי ובהתאם למאורעות של הסידרה תהיה לך קצת בעיה לא כי הקומיקסים לא זמינים, דווקא להיפך (פרט לקומיקסי אנג'ל של DH) כל קומיקסי באפי של DH נאפסו ל-7 אומניבוסים (אוגדנים גדולים) לפני בערך סדר כרונולוגי של הסיפורים שבקומיקס. אלא כי היות ולכותבי הקומיקסים ניתנה הנחייה שלא ליצור סיפור שישפיע על המהות בסידרה חלק מהסיפורים למעשה סותרים את הסידרה אבל באופן רטרואקטיבי. כלומר, בעת שכתבו אותם הם לא סתרו את הסידרה אך החל מעונה 3 ועונה 5 הם כן סותרים את הסידרה. שכאחד שאוהב יקומים מקבילים לי אין בעיה אם זה אבל לאחרים שלא אוהבים, יש. אם תרצה פירוט מורכב יותר רק תבקש

kranksta

New member
נראה לי שאני אלך פשוט לפי האומניבוסים

אחרת אני אתבלגן לגמרי. תודה רבה

למעלה