שאלה על הוסטלים וקהילות תומכות

האם מישהו \ מישהי פה ניסה לגור בהוסטל? אשמח לשמוע חוויות טובות וטובות פחות,
וגם מה זה קהילה תומכת שקראתי עליה בכל מיני אתרים של אנשים שזכאים לסל שיקום?

בקיצור אני מחפשת לעצמי פתרונות מגורים זולים - מטעם סל השיקום עם כל המעטפת התמיכה שאני זכאית לקבל,
בא לי לעשות שינוי בחיים שלי, כי מרגישה תקועה, והקורונה לא מקלה עליי..

ירון מקשקש

Well-known member
מנהל
האם מישהו \ מישהי פה ניסה לגור בהוסטל? אשמח לשמוע חוויות טובות וטובות פחות,
וגם מה זה קהילה תומכת שקראתי עליה בכל מיני אתרים של אנשים שזכאים לסל שיקום?

בקיצור אני מחפשת לעצמי פתרונות מגורים זולים - מטעם סל השיקום עם כל המעטפת התמיכה שאני זכאית לקבל,
בא לי לעשות שינוי בחיים שלי, כי מרגישה תקועה, והקורונה לא מקלה עליי..
היי, אז ככה הוסטל זה בעיקרו דיור משותף בבית לרוב וילה ..עם בת זוג בחדר..עם ארוחות משותפות עם מטלות, לחלק זה טוב..לחלק זה לא כי פרטיות אין ויש כל מיני רמות של בעיות נפשיות שם...כל אחד ומצבו...מה טוב לך? אני לא יודע את יכולה לדעת...אישית אל הייתי אבל שאלתי בררתי וכו' לדעת מה אני יכול לקבל לי זה ממש רחוק מלהתאים.

קהילה תומכת זה כן אני נמצא אני בנגישות ישראל זו קהילה כלל ארצית וגם בקהילה של קרית שמונה שתי קהילות ..ובשיתוף עם הרווחה הם משתתפים כספית. זה לא דיור אלא פעילות יחד, הכרת חברים, חוגים , טיולים, מפגשי בריכה..וכדומה...שובר שגרה ובדידות ומוריד מתחים לחצים שונים..זה מבורך...באמת את יכולה להכנס לזה בלי סל שיקום וכו' דרך העו"ס שתקשר אותך לקהילה...זה לא יפתור לך בעיות אבל כן יביא לך הנאה בחיים וזה חשוב מאוד..מאוד.

דיור ציבורי או סיוע בשכר דירה יותר נכון שיש היום לצערי לא עוזר למי שיש פחות מ75% כלומר 100% למעשה אי כושר.....מי שיש לו פחות ועדיין לא מסתדר בעבודה נדפק עד לעצם במדינת החלם....

אני מקווה שתקבלי סל שיקום ..אולי הוסטל זה פיתרון..שיותר טוב מהמצב עכשיו..חוץ מזה תמיד אפשר לצאת מההוסטל זה לא התחייבות...

למעלה