שאלה על העונה שהייתה ?

שאלה על העונה שהייתה ?

מה הדבר שהכי עשה לכם את זה בעונה הראשונה של ראש גדול איזה קטע או שיר הכי אהבתם !!! אני אהבתי את השיר של איילה והלחן של בועז מה אתה רוצה ממני לא מספיק השפלתי את ראשי אני חושב שזה שיר ענק !!! ועוד אהבתי כל מה שקשור לאלמה בן זאב המדהימה

ayeltush1

New member
בשביל אושרי!!!

אז אינה זה השיר של איילה זה הולך ככה: אז מה אתה רוצה ממני ?..... לא מספיק השפלתי את ראשי לא מספיק אמרתי מצטערת?... אז מה אתה רוצה ממני?... אך שלא אקח את זה אישי? שאתה עם מישהי אחרתתתתתתת אני אוהבת אותך כמו שאהבתי.. איך עזבתי אותך מבלי שחשבתי... כל כך מאוחר מידי מאוחר להיתעורר אבל אני לא רוצה אף אחד אחר!! באהבה איילת!! נץב אחלה של שירשור אהבתי אני אישית אהבתי את כל הקטעים של רקרדו (יהונתן) ואלחנן זה היה כל כך קורע הם פשוט קורעים ביחד חח ובלילי הדג חחחח ואהבתי את כל הסצינות של יהונתן ושרון הם פשוט מדהימים ביחד היה סידרה ממש מעולה !!! ואת כל הקטעים עם ספיר ואלמה וספיר כאלה מתוקות (מור ויעל) ואת אדם ורועי(תומר ואיתי) ממש הורסים חח ועם הקטע שהוא באמת שבר לא את האף חח ויונתן (תום) אתה כזה חמודדדדדדדדד וגורר (אורי) ביכלל שחקן מדהיםםם אבל יהונתן הכי הורסססס(רקרדו) !!!

Danielle b3

New member
אני אהבתי

אני אהבתי את כל הקטעים של ריקרדו ואלחנן.. הם מצחיקים

שאלה קשה

הכל היה יפה אם זה לא היה הכל זה לא היה ראש גדול - אה
יצא לי חרוז

למעלה